EN|RU|UK
 Політика України
  5081  74

 В ООН похвалили підхід України щодо питання вимушених переселенців

В ООН позитивно оцінили створення в Україні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Про це заявив глава представництва агентства ООН у справах біженців Пабло Матеу під час Благодійного фестивалю з нагоди Міжнародного дня біженця, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Український уряд не почав відкривати табори для внутрішніх переселенців. У багатьох інших країнах існує практика відкриття таборів для внутрішніх переселенців. В Україні було прийнято цілу низку законодавчих актів, щоб захистити права внутрішніх переселенців", - наголосив Матеу.

Представник ООН зазначив, що Україні вдалося за рекордно короткий термін створити спеціальний орган державної влади, який відповідає за внутрішньо переміщених осіб, а саме Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Майже 1,4 мільйона українців шукають притулок за кордоном, - ООН


Водночас він наголосив, що ще багато викликів, які можна здолати лише об'єднаними зусиллями громадянського суспільства, міжнародної спільноти, новоствореного міністерства, а також самих переселенців.

Зокрема, представник ООН назвав три ключові проблеми, з якими стикаються вимушені переселенці.

"Три головні проблеми - працевлаштування, люди відчувають, що якби вони мали більше можливості для працевлаштування, вони б могли покрити свої витрати і забезпечити себе самостійно. По-друге, місце проживання. І третя ключова проблема - це проблема з охороною здоров'я. Дуже багато переселенців не можуть собі дозволити купити необхідні ліки", - говорить він.

Також читайте: Міністерство з окупованих територій поки що не може виконувати своїх функцій: не затверджено бюджет і недоукомплектовано штат, - заступник міністра

Источник: https://ua.censor.net.ua/n394172
VEhrdlVYWTVRekV3V1VSUmRHUkhRakJNV0ZGMU9VTXhNRXd6VW1oMFIxZE1lUzlSYzJSSFZ6Qk1ZbEYwWkVNNU1GbGlVbXh1ZWxGdWRFTmxNRW94T0RCS2VsSnNkRU01TUZwaVVtZGtSME13VEZoU1owNUhRakJaVEZGemRFTXJTVTVETTBsT1F5OHdUR3BTWjNSRGR6Qk1NMUpxUTBSUmRuUkROakJaVUZGMk9VTXJNRXhNVVhOT1F6a3dUR3BTYUZORVVtZDBRekV3V1VSUmRVNUhRekJNTjFKblRrZFhNRXhzT0RCS2NsSm5Ua00wTUV4NE9EQktWRkYyZEVNNU1FeElVWE5PUjBJPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору