EN|RU|UK
 Політика України
  32775  34

 Реформування Збройних сил України: вперше за 25 років закінчено повний цикл оборонного планування. ІНФОГРАФІКА

Оборонна реформа України базується на низці стратегічних документів, які визначають цілі військової політики та шляхи їх досягнення: це Стратегія національної безпеки України, Воєнна доктрина України, Концепція розвитку сектора безпеки й оборони України та Стратегічний оборонний бюлетень України.

Тут викладено коротку схему реформування Збройних Сил України на основі вищевказаних стратегічних документів, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу проектного офісу реформ. Зазначається, що вперше за 25 років закінчено повний цикл оборонного планування.

Так, Стратегія Національної безпеки України розроблена з урахуванням довгострокового характеру російської загрози, а також інших істотних змін у зовнішньому і внутрішньому середовищі.

Читайте також: Міноборони і НАТО підписали угоду про відносини у сфері купівлі-продажу на підтримку ЗСУ. ФОТО

Нова Стратегія спрямована на реалізацію до 2020 року передбачених нею пріоритетів державної політики безпеки, а також реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС і Стратегією сталого розвитку "Україна-2020".

Далі детально окреслено мету й завдання кожного зі стратегічних документів, а також методи їх досягнення.

реформа всуреформа всуреформа всуреформа всуреформа всуреформа всуреформа всуреформа всу

Також читайте: "У нас достатньо боєприпасів, щоб відповісти на існуючі загрози", - Полторак


Источник: https://ua.censor.net.ua/p394237
VEhrNGRrdzVReXN3VEVoUmRuUkhRVEJNTjFGMlpFTjNaazVIUVRCTVdGSm9Ua01yTUZsRVVYWk9RelJtVGtOM01GbEVVWFpPUjFjd1dUazRNRXA2VW14MFF6a3dURGRSYzJSREt6QlpSRkYyZEVNNU1FeG5QUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору