EN|RU|UK
 Економіка
  11636  39

 Foreign Policy: Україна може стати великим промисловим центром, - Зубко

Американське видання Foreign Policy в статті про реконструкцію траси М15 Одеса-Рені стверджує, що при безвізовому режимі нова платна дорога стане більш привабливою для уряду та інвесторів.

Проблема доріг є однією з найбільш нагальних для України, пише Foreign Policy. Створення державного грошового фонду для їх реконструкції дозволить спростити процес і забезпечить гарантовану суму на ремонт доріг щороку. Прем'єр-міністр Гройсман нещодавно пообіцяв, що такий фонд почне працювати за кілька років.

Однак, поки це не відбувається, одеський губернатор Міхеіл Саакашвілі зробив питання щодо реконструкції траси М15 своїм пріоритетним завданням незабаром після вступу на посаду минулого року. Проект був розділений на дві частини: ремонт існуючої дороги і будівництво абсолютно нової магістралі вартістю близько 4,6 млрд. доларів, яка буде повністю обходити стороною сусідню колишню радянську республіку Молдову.

З метою спрощення реконструкції траси її розділили на десятки окремих ділянок, на ремонт яких підрядні організації можуть подавати свої заявки у вільному порядку, каже Георгій Зубко, куратор проекту, призначений Саакашвілі. Такий порядок роботи було введено також із метою запобігання створення монополії. Дві компанії вже працюють над 41 кілометром дороги, проведені тендери на ремонт ще 32 кілометрів.

Затвердження безвізового режиму між ЄС і Україною може допомогти збільшити трафік у регіоні, що, в свою чергу, зробить нову платну дорогу більш привабливою для уряду та інвесторів. "Україна може стати великим промисловим центром", - завершує автор статті словами Георгія Зубка.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n394301
VEhrdlVXdzVSMFF3VEVoUmRYUkRLMHg1TDFGMFRrTXJNRmxFVVhaMFEzb3dUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору