EN|RU|UK
 Політика України
  3537  17

 Реформа митної служби включатиме технічне переоснащення та оновлення кадрового потенціалу, - Гройсман

Реформа митної служби в Україні буде включати компоненти технічної модернізації та оновлення кадрового потенціалу, що стимулює наповнення українського бюджету і створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Про це у вівторок заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час прес-конференції за підсумками робочого візиту до Сполучених Штатів Америки 14-17 червня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Є кілька компонентів, на яких потрібно сконцентруватися щодо митної реформи. Перше - це технічна модернізація: ми повинні встановити на всіх митницях сканери, які будуть сканувати товари, раз. Друга позиція - створити сучасні системи відеоспостереження та спостереження, два. Оновлення програмного забезпечення, яке буде мати доступ до світових баз даних з вартості митних товарів чи товарів, які переїжджають на митну територію України, три. Четверта позиція, яка дуже важлива, - це оновлення кадрового потенціалу української митниці", - зазначив Гройсман.

"Це чотири компоненти, я б розділив їх на дві групи: технічне і розвиток людського капіталу - це дві речі, які нам потрібно буде зробити в поєднанні з єдиним митним вікном, яке ми вводимо з 1 серпня, мобільні бригади, які будуть відстежувати й не допускати жодних порушень з боку тих, хто перетинає кордон України", - зазначив він.

Прем'єр-міністр наголосив, що це системний підхід до реформи митної служби, де кожен елемент буде стимулювати наповнення бюджету країни і створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Глава уряду також зазначив, що заниження митної вартості імпортних товарів спотворює національний ринок і зменшує потенціал для розвитку українського виробництва.

Читайте також: Кабмін схвалив створення мобільних груп для боротьби з контрабандою на митниці


Источник: https://ua.censor.net.ua/n394321
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VW1kT1F6RXdXVlJSZG5SSFFUQk1lbEYxU0hwUmRrNUROREJaVEZGMlpFTTBNRmxpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору