EN|RU|UK
 Суспільство
  2918  3

 Фотовиставка "Переможці" приїхала в Запоріжжя

18 червня в Запоріжжі стартував мультимедійний соціальний проект "Переможці" - спільний проект ТСН і журналу "VIVA!".

Ініціатором та організатором проведення виставки в місті Запоріжжі виступив президент Благодійного Фонду "Народжені в сорочці" Гліб Лобов, пише Апостроф.

Проект покликаний довести, що, незважаючи на інвалідність, такі люди залишаються повноцінними членами суспільства. Вони красиві і щасливі, хочуть жити, працювати і розбудовувати незалежну Україну.

За словами президент БФ "Народжені в сорочці" Гліба Лобова, дух українських захисників необхідно підтримувати не тільки на передовій, але й у цивільному житті.

"Ми повинні розуміти, що життя солдата не обмежується війною. Ті хлопці, фотографії яких представлені на виставці, особистим приклад показують неймовірну стійкість і силу духу. Їх не зломив ворог на передовій, їх не зломили важкі травми, вони вистояли, і тепер стали прикладом для нас усіх і тих бійців, які тільки проходять процедури реабілітації", - сказав Гліб Лобов.

Відкриття фотовиставки відвідали бійці 2 взводу на бронетранспортерах роти спеціального призначення 9 полку військової частини 3029 міста Запоріжжя. До речі, БФ "Народжені в сорочці" упродовж декількох років допомагає військовій частині з оснащенням і надає бійцям психологічну підтримку.

"Приголомшлива фотовиставка, яка здатна не тільки підняти дух солдатів, а й нагадати, що в цивільному житті є ті, хто завжди готові нас підтримати і допомогти", - поділився Едуард Масько.

На фотоекспозиції представлені зображення 17 сильних красивих чоловіків і одна жінка-волонтер, які живуть з протезами. Вони втратили кінцівки під час бойових дій на Сході України, але не втратили мужність і силу духу. Саме тому їх і назвали "Переможцями".

Перед цим фотовиставка мала великий успіх у Києві, Брюсселі, а також деяких інших українських містах.

Автори фотографій - Олександр Мордерер і Тетяна Рубльова, куратором проекту є відома телеведуча і волонтер Соломія Вітвіцька.

У презентації мультимедійного проекту в Запоріжжі взяли участь герої АТО, волонтери, військові, громадські діячі, представники Запорізької ОДА. Також приїхав підтримати проект лідер гурту С.К.А.Й. Олег Собчук.

"Переможці" також мають на меті розвивати сучасне протезування в країні. Гроші, зібрані від продажу благодійного номера "VIVA!" передаються, зокрема, на навчання українських протезистів. У березні вдалося почати оформлення і забезпечити професійне навчання п'яти українських фахівців із різних міст у 2016 році на базі реабілітаційно-протезного центру в місті Гамільтон (Канада). Тижневий навчальний курс, організований Канадсько-Українським Фондом Міжнародної Підтримки, отримали лікарі з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська та Миколаєва.

выставка

выставкаИсточник: https://ua.censor.net.ua/p394328
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwU1oyUkhRekJNUkZGemRFTTJNRXhDT0RCTUwxRjJkRWRCTUV4RVVYWmtRekV3VEROUmRtUkhVR1pPUTFnd1RFUlJkamxES3pCWlJGSnNkRU15TUV4aVVtcDNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору