EN|RU|UK
 Політика України
  3018  19

 Бюджет розвитку Дніпропетровської області - відтепер онлайн, - Резніченко

Куди витрачають бюджетні кошти, що планують побудувати або реконструювати в Дніпропетровській області і хто відповідає за ці роботи. Тепер бюджет розвитку регіону онлайн.

Усі об'єкти, які будуються або реконструюються за рахунок обласного бюджету, нанесені на карту і розміщені на http://openbudget.dp.gov.ua. Про це повідомив глава регіону Валентин Резніченко, пише Левый берег.

"Жителі регіону повинні знати, куди витрачаються бюджетні кошти. Минулого року всі дані про обласний бюджет ми виклали у відкритий доступ у вигляді наочної інфографіки та таблиць. Цього року пішли ще далі. Взяли за основу загальнодоступну платформу openbudget і нанесли на карту всі об'єкти, які будує облдержадміністрація. Відтепер кожен житель регіону може побачити, куди витрачаються кошти обласного бюджету, який наповнюється за рахунок їхніх податків", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Школи, дитячі садки, лікарні, водоводи, дороги. На сайті http://openbudget.dp.gov.ua. доступна візуалізація всіх об'єктів, які будуються за рахунок обласного бюджету. Зараз їх майже 500. Об'єкти розділені за тематикою. Кожна з тем, має своє позначення і фільтр. Кожен житель області, натиснувши на карту, може ознайомитися з інформацією про замовника будівництва, його вартістю, датою початку і завершення робіт, розробника проекту, технагляд.

Інформація про доходи та витрати обласного бюджету є на сервісі "Відкритий бюджет", який розміщений на сайті ОДА. Для зручності всі дані у вигляді інфографіки.

Ці сервіси дають жителям регіону можливість контролювати бюджетні витрати.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n394480
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdURWhTYW5SRE1EQk1ZbEYwWkVkRFprNURWVEJNTTFKc2RFTXZNRmxFVVhaMFF5OHdURmhTWjNSSFFUQk1OMUZ6ZEVkS01FeHFVWFprUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору