EN|RU|UK
 Політика України
  9012  26
Матеріали за темою:

 Під час липневого саміту НАТО буде ухвалений всеосяжний пакет допомоги Україні, - посол Литви в Україні Януконіс

У посольстві Литви в Україні відбулася прес-конференція, де дипломати, представники української виконавчої влади та експерти розповіли про те, що чекати Україні від Варшавського саміту НАТО, який відбудеться 8-9 липня.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Посол Литви в Україні Маріус Януконіс, зазначив: "Ми всі добре розуміємо, у який відповідальне і рішучий час відбувається саміт. Знаємо, що останнім часом наш світ і Європа стали менш передбачуваними і небезпечними. Ми бачимо, як агресивно сьогодні Росія діє проти України, як нарощує військовий потенціал уздовж наших кордонів. І, звичайно, Альянс повинен на це реагувати і адаптуватися до нових умов. Звісно, є великі очікування з боку Литви та інших країн Балтії, також з боку інших країн на Східному фланзі НАТО від майбутнього Варшавського саміту. Звичайно, є очікування від України, як хорошого партнера НАТО, країні, якій НАТО багато допомагає".

"І НАТО буде і надалі допомагати створювати сильну і сучасну систему безпеки та оборони, яка буде відповідати стандартам НАТО. Передбачено, що під час саміту НАТО буде прийнятий всеосяжний пакет допомоги Україні. Литва має можливість брати участь у цьому загальному процесі допомоги", - наголосив посол.


Посольство Литви в Україні виконує функції контактного посольства НАТО.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Під час саміту НАТО буде ухвалений широкомасштабний план допомоги Україні, - директор центру зв'язку Альянсу в Україні Вінников
Источник: https://ua.censor.net.ua/n394513
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJNUVhRd1RETlJjMDVIUXpCTU5IWk1lVGgyTUV3dlVYWjBSMEl3VERkUmRUbEhUVEJaU0ZKbmRFTjVNRXcxT0RCS00xRnJUa05wTUVvMU9EQktkbEYxVGtkRE1FeE1VWE5CUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору