EN|RU|UK
 За кордоном
  27405  249

 Держдума РФ ухвалила звернення до НАТО, попередивши про наслідки розширення

Російська Держдума прийняла звернення до парламентських асамблей НАТО та ОБСЄ, а також до національних парламентів балканських держав, у якому попереджає про можливість початку нової холодної війни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

У заяві наголошується на необхідності "активізувати діалог у зв'язку з небезпекою розміщення американських систем протиракетної оборони на території країн Східної Європи і політикою розширення НАТО в Східній і Південно-Східній Європі".

Депутати Думи вважають, что тенденція Розширення НАТО на східно-європейські территории - це "небезпечна лінія, по суті спрямована не так на оборону, а на розпалювання новой холодної війни".

Читайте на "Цензор.НЕТ": У рамках останньої програми співпраці з НАТО Україні виділено 6 млн євро, - заступник міністра оборони Долгов

Російський парламент пропонує "спільно оцінити можливі наслідки цих кроків і сформувати пропозиції, спрямовані на створення сприятливих умов для розрядки міжнародної напруженості".

Також депутати Держдуми РФ "серйозно стурбовані політикою втягування в НАТО Чорногорії", що, на їхню думку, вносить розкол у чорногорське суспільство і створює високий ступінь соціально-політичної напруженості в цій країні.

Також читайте: "В Україні буде запущена спільна з НАТО платформа протидії гібридній війні", - Долгов
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору