EN|RU|UK
 Суспільство
  1330  17

 Мінкульт створив раду з питань культурно-мистецької освіти

Міністерство культури і туризму створило раду з питань культурно-мистецької освіти.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні міністерства.

"При Міністерстві культури України створено Раду з питань культурно-мистецької освіти, яка є постійно діючим колегіальним органом з питань перспектив і напрямків розвитку та змісту культурно-мистецької освіти", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, основними завданнями Ради є участь у розробці стратегії розвитку освіти у сфері культури та мистецтв, підготовка пропозицій щодо дієвих систем внутрішнього та зовнішнього моніторингу якості культурно-мистецької освіти, визначення проблемних питань розвитку культурно-мистецької освіти всіх рівнів та формування пропозицій щодо їх вирішення.

Міністерство культури формує склад Ради, до якої ввійдуть профільний заступник Міністра культури України, представники Національної академії мистецтв України (за згодою), керівники або інші представники закладів освіти сфери культури (за згодою), представники Ради молодих вчених при Міністерстві культури України.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: "Україна чекає на вас", -у Києві презентували відеоролик для кримчан про те, як вступити до українських вузів. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n394680
VEhrNGRrdzVReXN3V1VoUmMzUkhWekJaVEZGelNIcFNaMDVEZHpCTVZGRnpTSHBSYms1SFZ6Qk1NMUpzZEVkQ01GbE1VWFJrUjBFd1dVaFNaM1JEZVRCTU5HY3dUSEpTWnpsRE56QlplbEpuZEVkRU1GbEVVWFZCUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору