EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  12784  66
Матеріали за темою:

 Медична реформа йде болісно й непросто, - Розенко

Кардинальне реформування системи охорони здоров'я і виведення української медицини на європейський рівень - це один із пріоритетів чинного Кабінету Міністрів України.

Про це під час наради в Міністерстві охорони здоров'я сказав віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Протягом останнього десятиліття в нашій державі ведуться розмови про реформування системи охорони здоров'я. Робляться певні кроки, але процес іде болісно і непросто. Але, незважаючи на це, Уряд рішуче налаштований на проведення кардинальних реформ і системних змін. Наше завдання - вивести галузь на європейський рівень, щоб кожен громадянин відчув на собі підвищення якості медичних послуг", - зазначив Павло Розенко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кличко презентував Концепцію розвитку системи охорони здоров'я в столиці

Учасники наради обговорили питання створення госпітальних округів, яке має завершитися до 1 січня 2017 року. "Госпітальні округи мають почати функціонувати вже з 1 січня 2017 року. Тому час на виконання завдань є дуже обмеженим", - сказав Павло Розенко, звертаючись до керівництва МОЗ та керівників департаментів охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій.

Розенко наголосив, що процес створення госпітальних округів має відбуватися повністю відкрито, публічно та прозоро та враховувати регіональні особливості різних областей.

За його словами, унаслідок децентралізації люди повинні відчути підвищення рівня і якості соціальних, зокрема і медичних, послуг. "За рахунок децентралізації, за рахунок наближення послуг до людини - усі тільки виграють", - наголосив він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Та й#б вашу мать! Слів немає! Легше померти", - мешканці окупованої Керчі в черзі по талончик на прийом до лікаря. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n394699
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3UzBSUmRuUkRNekJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6Z3dURmhSZEU1RE5EQlpZbEYxVGtNNU1FeENPREJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору