EN|RU|UK
 Політика України
  3419  10

 Захист сина екс-депутата Ради Крука вважає докази прокуратури проти їхнього підзахисного незаконними

Захист сина колишнього депутата Верховної Ради Юрія Крука Бориса вважає, що докази, якими володіє прокуратура щодо їх підзахисного, є незаконними.

Про це Українським Новинам повідомив адвокат Юрій Горбатенко.

За його словами, дані у справі Крука, взяті стороною обвинувачення з відкритих джерел, не доводять вини їхнього підзахисного.

"Якщо суддя буде діяти за законом, то має забрати запобіжний захід, або обере невелику заставу, або відпустить підзахисного на поруки", - сказав Горбатенко.

При цьому Горбатенко не уточнив, хто саме буде просити суд видати Крука на поруки.

У письмових поясненнях суду адвокат відповідає, що обвинувачення ґрунтується на особистій думці і домислах головного свідка, який не наводить факти, а висловлює припущення.

Окрім цього, цей свідок дав свої свідчення після 5-місячного утримання під вартою.

Він підкреслює, що в матеріалах, на підставі яких Генпрокуратура вимагає арешту Крука, замість доказів вини, наводяться дані з мережі Інтернет про батька Бориса Крука Юрія і його роботу депутатом Верховної Ради.

Адвокат робить висновок, що переслідування Крука має політичний характер і в правовій державі така ситуація неприпустима.

Основні звинувачення на адресу Бориса Крука пов'язані з його нібито причетністю до розтрати 69 млн грн на ремонт будівлі ГПУ генпрокурором Пшонкою. Однак у матеріалах справи, якою активно займалися всі генпрокурори після Пшонки, є незалежна експертна оцінка ремонту ГПУ. За цією оцінкою, фактична сума зробленого ремонту становить 280 млн грн. Очевидно, що Генпрокурор Пшонка не тільки отримував золоті батони, а і за допомогою адмінресурсу отримував від підрядників ремонту в подарунок додаткові роботи з ремонту ГПУ, які робилися понад кошторис будівництва, щоб порадувати золотого генпрокурора.

Відповідно, якщо розглядати факти, а не займатися спробою видати одеську тюльку за білу акулу, то в діях Бориса Крука відсутній склад злочину.

До того ж уже Борис Крук не був ні директором, ні засновником і не мав жодного стосунку до фірми, яка виконувала підряд", - каже адвокат Крука. Подивимося, чи діятиме суддя згідно із законом, спираючись на матеріали справи чи знову стане виконавцем волі ГПУ, якій, мабуть, дуже потрібні сенсації і демонстрація "роботи", додав Горбатенко.

Як повідомлялося, правоохоронці затримали сина колишнього депутата Верховної Ради Юрія Крука Бориса в рамках кримінального провадження за підозрою екс-генерального прокурора Віктора Пшонки у відмиванні коштів.

Крук був депутатом Ради 7-го скликання від групи "Економічний розвиток".

У парламент пройшов як висуванець Партії регіонів в одномандатному окрузі №143 в Одеській області. Про затримання Бориса Крука першим повідомив на своїй сторінці Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко. При цьому він чомусь виклав фото не Бориса Крука, а його брата Юрія, це фото і було поширено ЗМІ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n394808
VEhrdlVXNDVSMGt3VERkUmRtUkROakJNUWpnd1NuSlNaMDVIUkRCTWIyY3dTa2hSZG5SSFFUQk1hbEpuVXpoMk1FeG1VWE5PUjBNd1dVUlJkVTVET0RCTVJGRjJaRU01TUZrNU9EQk1URkpzZEVNd01FeDZVWFZPUTNrd1RFUlJkbVJET1RCWk9HY3dURkJTWjA1REt6QlphbEYwWkVNMVprNUhRakJaVUZGMFFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору