EN|RU|UK
 Економіка
  3430  20

 Київські податківці ліквідували конвертаційний центр, через який пройшло 420 мільйонів гривень

Співробітники податкової міліції в м.Києві спільно з Генеральною прокуратурою ліквідували конвертаційний центр, за допомогою якого розкрадалися бюджетні кошти. Також він надавав послуги підприємствам реального сектора економіки з формування незаконного податкового кредиту, переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття незаконної діяльності зловмисники створили і зареєстрували корпоративні права 13 транзитних і фіктивних підприємств, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі ДФС.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Київські податківці не допустили незаконного відшкодування ПДВ майже на 200 млн грн

Реальні підприємства переказували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних учасникам центру фірм за нібито придбані товари і послуги. Після цього кошти знімалися кур'єром готівкою в трьох банках. Надалі, незаконно проконвертована готівкова, за винятком 10-11%, які служили винагородою, разом із підробленими первинними документами, передавалася представникам підприємств реального сектора економіки.

конвертцентр

конвертцентр

Загальний обсяг проконвертованих таким чином коштів становить понад 420 мільйонів гривень, ймовірні втрати бюджету у вигляді несплачених податків - понад 120 мільйонів.

Встановлено, що через транзитні та фіктивні компанії було здійснено розкрадання бюджетних коштів, які були передбачені для ремонту будівель ГПУ. Сума викрадених коштів перевищує 68 мільйонів гривень.

Унаслідок проведених обшуків в Києві й інших областях була виявлена ​​та вилучена комп'ютерна техніка, чорнові записи, бухгалтерська документація, чорнові записи, понад 100 печаток.

Наразі організатор схеми затриманий. Йому пред'явлені звинувачення за ч. З ст. 27, ч. 2. ст. 205, ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191, ч. З ст. 209 Кримінального кодексу України.

Зараз слідчі дії тривають.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: "За "картками" зняв у Попасній у банкоматі. Це пенсія", - "Фантом" затримав кур'єра, який перевозив гроші на окуповану територію Луганщини. ВІДЕО


Источник: https://ua.censor.net.ua/n394811
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkRlVEJNV0ZKblRrZERNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjBoNlVXeE9RMnN3UzBZNE1FcHlVWFZPUjFnd1RFeFNaMlJIVFRCTWNsRnpRMFJSZG5SRGVEQk1kbEZ6VGtkQ01GbE1VbXBCUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору