EN|RU|UK
 Економіка
  25167  120
Матеріали за темою:

 "На кінець травня дохідну частину бюджету виконано. Перевиконання - мільярдів 12", - Насіров

насиров

За підсумками 5 місяців 2016 року показники доходів державного бюджету перевиконані на 12 млрд грн.


Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив глава Державної фіскальної служби (ДФС)Роман Насіров в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"На кінець травня дохідна частина бюджету виконана. Перевиконання - мільярдів 12", - сказав він.

"Виконання дохідної частини бюджету залишається досить напруженим, особливо нас хвилює динаміка в другому півріччі", - зазначив чиновник. "Переважкно йдеться про рентні платежі - на бурштин, на газ. Там є об'єктивні причини і проблеми: показники за цими статтями завищені. Ми це питання порушували і в кінці минулого року, коли верстався бюджет, і на початку цього. Очікування щодо видобутку не відповідають дійсності, а взяти ренту за недобитий газ неможливо. Але щодо всіх інших статей ситуація стабільна ", - пояснив глава ДФС.

Також читайте: Співробітники податкової міліції припинили продаж контрафактного палива в Мелітополі: вилучено ПММ більш ніж на 8 млн грн. ФОТОрепортаж

Крім того, однією з причин не надто значного перевиконання надходжень Насіров бачить зміцнення гривні останніми місяцями: "У комплексі це добре, але з точки зору виконання дохідної частини бюджету погано - і щодо податкового напрямку, і особливо щодо митного, адже там надходження формуються переважно з доларової вартості, і в підсумку ми отримуємо не плюс, а мінус".

Що стосується можливих джерел наповнення бюджету, то, за словами Насірова, ДФС "покладає надії" на збільшення митних зборів. "Звичайно, ми говоримо про питання визначення митної вартості. Ми не говоримо про її підвищення або зниження - ми говоримо про те, що вартість товару повинна бути об'єктивно оцінена, вона повинна бути реальною. Тобто, якщо товар проходить через низькоподаткові юрисдикції, однозначно повинне бути коригування на його реальну митну вартість", - заявив чиновник.

Також читайте: Марушевська - Насірову: Під час вашого керівництва фіскальною службою в системі не змінилося нічого. Ви проводите ту ж політику "каламутної води", що й ваші "яскраві" попередники

"Законодавчим і адміністративним шляхом ми намагаємося піти і від маніпуляцій на митниці. Здебільшого йдеться про дроблення партій і використанні пільги, що застосовується для товарів з вагою до 50 кг і вартістю до 500 євро, які приватні особи можуть завозити на територію без сплати митних платежів", - розповів він.


Насіров також додав, що ДФС фіксує ПДВ на митниці "близько 14 мільярдів" щомісяця з урахуванням курсової різниці, що "істотно, на 35-40%, більше", ніж було рік тому.


Нагадаємо, раніше Національний банк України повідомив, що Державний бюджет в січні-травні 2016 року було виконано з дефіцитом 26,37 мрлд грн.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n394868
TUV4SVVtcDBRekF3VEdKUmRHUkhRMHhVU1hkTlZGbDJURGxEWkRCTVJGSm5aRWRYTUZsRVVYWjBRM2xNZVM5UmMyUkhUekJNVkZGMGRFTXhNRmxLT0RCTUwxRjJkRU13TUV4RVVtZDBRell3VEdnNE1FeG1VWE5rUjFjd1dVSTRNRXBVVVhCT1EyZz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору