EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5919  29

 Кабмін запустив Державну аудиторську службу

За ініціативи Міністерства фінансів України Кабінет Міністрів схвалив розпорядження, яке дозволить Державній аудиторській службі України виконувати функції і повноваження Державної фінансової інспекції України, яка припиняє свою діяльність.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, метою такої реорганізації є перехід від функцій контролю до аудиту, який дозволить уникнути нецільового та неефективного використання бюджетних коштів і майна.

"Нещодавно, на виконання рішення про створення Держаудитслужби, уряд ухвалив постанову, що передбачає створення 5 міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби на базі 27 територіальних державних фінансових інспекцій. Окрім цього, уряд уже затвердив граничу кількість працівників Держаудитслужби на рівні 3 200 осіб, зокрема апарату - 520 осіб, територіальних органів - 2 680 осіб, що зумовлено розподілом мережі об'єктів державного сектору, які підконтрольні Держаудитслужбі", - інформує портал.

Зазначимо, Держаудитслужба України створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 28 жовтня 2015 року № 868. Положення про Службу було затверджено відповідною постановою КМУ від 3 лютого 2016 №43. Служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів через міністра фінансів.

Читайте також: Уряд підтримав стратегію реформування держуправління на 2016-2020 рр.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n394913
VEhrNGRrdzVRM2N3V1ZCUmRFNUROREJaU2pnd1NuSlJjMDVEZURCTWVsSnNkRU01
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору