EN|RU|UK
 Політика України
  62557  740

 Савченко виступила за парламентську республіку в Україні: "Хочу, щоб наша країна могла жити без президентів"

28 червня в Запоріжжі народний депутат Надія Савченко провела зустріч із виборцями в Запоріжжі, де озвучила ідею про ліквідацію інституту президентства в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Громадське радіо".

Приводом для проведення зустрічі було відкриття мурала з її зображенням.

Після урочистого відкриття народний депутат провела зустріч із запоріжцями просто неба, на якій Савченко відповідала на питання городян.

"Люди, я хочу щоб наша країна могла жити без президентів. У нас народ і державність - це різні речі. Ми можемо жити без президентів. Неважливо, я президент чи хтось інший. Я хочу запустити таку систему, яка б давала можливість прозорості, честності. Щоб йшли тільки в одному напрямку, у якому бажає народ", - заявила вона.

Як відомо, ідея переходу до парламентської республіки, де відсутня або вкрай ослаблена посада президента не нова в Україні.

Уперше зміни до Конституції України, де Закон про зміну в Конституції (про політичну реформу) передбачав перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми управління, був прийнятий у 2004 році як певний компроміс "помаранчевої революції". Архітектором цих змін називали Віктора Медведчука.

У 2008 році тодішній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що хоче зробити Україну традиційною парламентською республікою

У 2010 році керівник забороненої сьогодні КПУ Петро Симоненко заявив про необхідність переходу України до парламентської форми правління.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395163
VEhrdlVXOWtRM2N3VEV4U2FEbERNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVd3NVEzY3dUQzlSZG5SSFFUQmFZbEYwZEVNeU1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору