EN|RU|UK
 Політика України
  3340  10

 Практику ходіння людей кабінетними колами за різними довідками потрібно залишити в минулому, - Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє про необхідність вирішити проблему недостатнього обміну інформацією, електронного взаємообігу даних між Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів, Державним центром зайнятості (ДЦЗ) і Пенсійним фондом України (ПФУ).

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Мінсоцполітики України.

"Останні двадцять років люди під час оформлення соціальних виплат та пенсій змушені ходити по колу за різними довідками, тоді як існують бази даних, де ці довідки є в електронному вигляді, - зазначив Міністр Андрій Рева. - Просто потрібно налагодити обмін інформацією між Мінфіном, ДЦЗ, ПФУ та нами, Міністерством соціальної політики. І зробити це потрібно в стислі терміни. Нам необхідно прискорюватись, адже прогнозується збільшення кількості отримувачів субсидій - із 5,5 до 9-ти мільйонів домогосподарств. Тому про ходіння за довідками претендентів на соціальну допомогу по різних кабінетах не йдеться взагалі."

Читайте на "Цензор.НЕТ": Накопичувальну пенсійну систему "вбив" прем'єр-міністр Янукович, - міністр соцполітики Рева

Водночас, за прогнозами Реви, кількість одержувачів субсидій на позначці 9 мільйонів домогосподарств протримається 1,5 - 2 роки.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n395292
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTTRkakJaU0ZKbk9VTjRNRmxJVVhWT1F6QXdXbUpTYWpONlVYTmtSMDh3V1VSUmRuUkROakJaUkZGelRrZERNRnBpVW1vemVsRnVUa2RYTUV3elVteDBSMEl3V1V4UmRHUkhRVEJaU0ZKbmRFTjVNRXcwWnpCWlNGRjJkRWRITUZwaVVYTk9RemN3V1hwUmRtUkRLekJhWTJjd1RDOVJkblJETnpCYVlsSm5kRU0wTUV4eVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору