EN|RU|UK
 Політика України
  1669  10

 Практику ходіння людей кабінетними колами за різними довідками потрібно залишити в минулому, - Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє про необхідність вирішити проблему недостатнього обміну інформацією, електронного взаємообігу даних між Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів, Державним центром зайнятості (ДЦЗ) і Пенсійним фондом України (ПФУ).

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Мінсоцполітики України.

"Останні двадцять років люди під час оформлення соціальних виплат та пенсій змушені ходити по колу за різними довідками, тоді як існують бази даних, де ці довідки є в електронному вигляді, - зазначив Міністр Андрій Рева. - Просто потрібно налагодити обмін інформацією між Мінфіном, ДЦЗ, ПФУ та нами, Міністерством соціальної політики. І зробити це потрібно в стислі терміни. Нам необхідно прискорюватись, адже прогнозується збільшення кількості отримувачів субсидій - із 5,5 до 9-ти мільйонів домогосподарств. Тому про ходіння за довідками претендентів на соціальну допомогу по різних кабінетах не йдеться взагалі."

Читайте на "Цензор.НЕТ": Накопичувальну пенсійну систему "вбив" прем'єр-міністр Янукович, - міністр соцполітики Рева

Водночас, за прогнозами Реви, кількість одержувачів субсидій на позначці 9 мільйонів домогосподарств протримається 1,5 - 2 роки.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору