EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  50628  45
Матеріали за темою:

 "Rapid Trident-2016": чорні берети на навчаннях штурмували переправу через дамбу. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

28 червня учасники українсько-американських навчань "Репід Трайдент - 2016" приступили до практичних тренувань на різних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Зокрема, взвод бійців морської піхоти під командуванням старшого лейтенанта Павла Крижанівського відпрацьовував тактичне завдання із захоплення важливого рубежу. Чорні берети повинні були взяти під контроль і закріпитися на позиціях поблизу дамби, шлях по якій є стратегічно важливим у цій місцевості.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.
...


""Морпіхи, які ще в квітні цього року захищали від російських окупантів околиці Широкиного, із завданням впоралися у встановлені командуванням термін", - зазначають у відомстві.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Українські десантники пройшли навчання на курсах водіїв-інструкторів автомобілів HMMWV на військовій базі США в Німеччині. ФОТОрепортаж

За словами офіцера-інструктора курсу JMTG-U майора ЗС Великобританії Стівена Мьорфі, який спостерігав за проведенням заняття, українські "марінз" ефективно використовували наявний у них час, щоб ретельно підготуватися до виконання цього завдання. Зокрема, командир взводу ретельно вивчив обстановку та обдумав можливі варіанти вирішення цього завдання: як атакувати і знищити підрозділ умовного противника, який контролював підступи до дамби. Зазначимо, що роль "поганих хлопців", які надійно закріпилися на цьому рубежі, грали бійці зведеного загону "OPFOR": курсанти Військової академії з міста Одеса та військовослужбовці ЗС Болгарії.

Плануючи дії підлеглих, командир взводу вирішив використати особливість місцевого рельєфу. Біля низки озер, через які прокладено дамбу, безліч горбків, зарослих хащами. Розділившись на відділення і пустивши уперед дозорну групу, взвод зумів майже впритул наблизитись до окопів противника. Морпіхам не завадила ані дощова погода, ані пильність противника. Приховано, використовуючи особливості рельєфу, подолавши близько 600 метрів, одне з відділень відволікло увагу оборонців рубежу, інші - змогли обійти і взяти укріплення в кільце. Потім - єдиний ривок і чорні берети стали господарями ситуації. Атака відбулась у агресивному, контрольованому та професійному стилі. Щоправда, не обійшлося у морських піхотинців й без "жертв". Один умовно поранений та один "убитий". Про це сигналізували датчики системи MILES, закріплені на спорядженні учасників навчання.

- На майбутнє хотілося б більше вогню й активності з боку противника. Щоб аж голови не здійняти. Наші опоненти, звичайно, молодці. Але коли тренуєшся у важких умовах, то в реальному бою легше, - каже солдат підрозділу морської піхоти Андрій Вовк.

Читайте також: На Яворівському полігоні пройдуть міжнародні навчання "Репід Трайдент 2016"

Аналізуючи агресивний та результативний стиль бойової роботи українських морських піхотинців, офіцер-інструктор курсу JMTG-U майор ЗС Великобританії Стівен Мьорфі наголосив, що у відпрацюванні тактичних дій ніколи немає меж для вдосконалення.

- Я особисто сам засвоїв декілька хороших уроків, спостерігаючи за своїми українськими колегами, - відзначив офіцер ЗС Великобританії. - Це і є однією з основних переваг того, коли багато людей збираються з різними ідеями та різним досвідом. Як професіонал, я вкотре переконався у важливості базових навичок та переваги грамотного використання місцевості, а також ретельного командирського планування. Водночас, мабуть, найголовніший висновок, який сьогодні вкотре підтвердився: найгрізніша зброя - це мозок. Якщо ти маєш інтелект і використаєш його вірно, щоб ухвалити правильне рішення та зробити так, щоб вся ваша команда працювала злагоджено, то неможливих завдань фактично немає.

trident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентtrident rapid репид трайдентИсточник: https://ua.censor.net.ua/p395303
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXhNVVhWT1Iwa3dUSEpTYkhSRE4yWk9RM2t3V21KUmRXUkhRakJaZWxGMWRFTXJNRXhNVVhaMFIwSXdUSFpTWnpsRE1qQk1TRkYyZEVONU1GbGlVbXh1ZWxGdVRrZFhNRXd6VVhaMFEzZ3dURGRTWjA1REt6Qk1NMUYxU0hwUmRqbERLekJNZGxKc2RFTjZNRXczVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору