EN|RU|UK
 Політика України
  22306  112

 Правоохоронці приховували зв'язок Гонтаревої з грошима "сім'ї" Януковича, - нардеп Головко

Опубліковані в ЗМІ факти, які доводять зв'язок глави Нацбанку Валерії Гонтаревої з арештованими в "Ощадбанку" коштами "сім'ї" екс-президента Віктора Януковича, приховувалися правоохоронними органами.

Про це сьогодні заявив народний депутат Михайло Головко, коментуючи результати журналістського розслідування, пов'язаного з придбанням компанією "Інвестиційний Капітал Україна" (ICU) валютних облігація для офшорних компаній Сергія Арбузова, повідомляє канал 24.

На думку нардепа, виявлена журналістами інформація демонструє лише невелику частину взаємовідносин Валерії Гонтаревої з близьким оточенням Януковича.

"Мене це все щодо Гонтаревої не дивує. Я так розумію, що це тільки вершина айсберга. Насправді є набагато більше інформації про її причетність до різних непрозорих схем", - підкреслив Михайло Головко.

Політик додав, що правоохоронці давно повинні були виявити ці факти і розслідувати їх.

"Я думаю, що її давно вже могли відправити у відставку, і правоохоронні органи вже б мали працювати з нею, але, на жаль, наша правоохоронна система повністю недієздатна і підконтрольна владі. Навколо неї кругова порука. Її покривають і з боку Генеральної прокуратури, і з боку Банкової", - зазначив депутат.

Нагадаємо, ЗМІ опублікували документи, які вказують на безпосередній стосунок компанії Валерії Гонтаревої "Інвестиційний Капітал Україна" до арештованих в "Ощадбанку" активів оточення екс-президента Віктора Януковича.

У листопаді-грудні 2013 року компанія ICU, яку очолювала тоді Валерія Гонтарева, викупила у "Ощадбанку" на біржі "Перспектива" валютні облігації, випущені Мінфіном, на загальну суму 10,7 млрд грн. Серед клієнтів, для яких купувалися цінні папери, фігурують кіпрські компанії WONDERBLISS LTD, QUICKPACE LIMITED, SABULONG TRADING LTD, Akemi MANAGMENT LIMITED, KATIEMA ENTERPRISES LIMITED, LORICOM HOLDING GROUP LTD, FOXTRON NETWORKS LIMITED. Ці ж юрособи є фігурантами кримінального провадження Генпрокуратури № 42014000000000359, згідно з рішенням Печерського суду від 13 червня 2014 року їхнє майно заарештовано.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n395308
VEhrdlVXczVReXN3VEROU1ozUkRkekJaUkZGMFpFTjVNRXhDT0RCS1VGRjJkRU0zTUV3M1VYTjBRell3VERSMlRIYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору