EN|RU|UK
 Політика України
  50929  134
Матеріали за темою:

 ОБСЄ звинуватила бойовиків у брехні: Місія не погоджувала жодного "розмінування", під час якого були захоплені вісім терористів

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі звинуватила бойовиків у брехні. Місія прямо назвала дезінформацією слова терористів про те, що вісім бойовиків були захоплені ЗСУ під час "розмінування", яке було погоджено з ОБСЄ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні місії ОБСЄ.

У повідомленні зазначається: "У відповідь на повідомлення про операції 27 червня в районі Широкиного, які, ймовірно, проводилися за рекомендацією або за погодженням з СММ: СММ ОБСЄ НЕ отримувала жодної інформації від СЦКК або когось іншого про проведення розмінування або запитів для моніторингу таких робіт 27 червня в районі Широкиного. Місія повідомляла про свої спостереження в Щоденному звіті, який доступний на трьох мовах.

Крім того, у той день Місія не давала завдання або пропозицій жодній зі сторін стосовно проведення яких-небудь конкретних операцій із перевірки режиму припинення вогню.

Враховуючи роль СММ ОБСЄ, яка полягає в наданні об'єктивної та достовірної інформації про конкретні випадки, а також про загальну ситуацію з безпекою на місцях, Місія закликає сторони утримуватися від хибних заяв, які вводять в оману.

Дезінформація, спрямована проти СММ, не лише потенційно руйнує довіру до Місії, а, отже, її здатність виконувати свій мандат, але й підриває зусилля з досягнення стійкого миру.

СММ закликає ЗМІ та окремих журналістів перевіряти у Місії будь-яку інформацію стосовно СММ".

Дивіться на "Цензор.НЕТ: СБУ затримала бойовика, який бачив вторгнення в Україну угруповання Єрофєєва та Александрова. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395347
TUV4RVVYWmtSME13VEdwU1ozUkRNVEJaUkZGMmRFZEJNRXhxVW1ka1IwTXdUR3BTYURsRE9UQk1RV2N3VERkUmRqbERNVEJaUkZGelRrZEhNRnBpVW1wNU9IWk1lUzlSYzJSREt6Qk1ibEYyZEVONU1FeHFVWFZ1ZWxGMk9VTXJNRXgyVVhaMFF6bG1Ua05sTUVwSVVXOWtRMFZtVGtOdk1FeHFVbWRPUXlzd1RISlJkVTVET1RCTVZUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору