EN|RU|UK
 Політика України
  19160  178

 "Реформи мають бути справжніми", - Найєм про нову партію, заснування якої заплановано на 9 липня

Народний депутат України Мустафа Найєм розповів про цілі та шляхи створення нової політичної партії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Найєм зазначив: "По-перше, я звертаюся до однодумців і близьких по духу і цінностях читачів, яких би я хотів бачити своїми партнерами і соратниками.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Сакварелідзе і Саакашвілі створюють нову партію

Я прекрасно усвідомлюю ваше розчарування політиками й політикою. Це не вина нашого покоління, а наслідок двох десятиліть системної дискредитації політики як частини суспільного життя й необхідного інструменту управління державою.

Так, ми всі, і громадянське суспільство в першу чергу, дали поштовх Майдану. Але політична система й система державного управління, як і раніше, хвора недугами, якими страждала всі попередні двадцять п'ять років. З тією лише різницею, що чинити опір їм стали трішки більше, а єдиний осередок інфекції змінився численними ерозіями".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Закон "про партійну диктатуру" суперечить міжнародним стандартам, - Венеціанська комісія

Він підкреслив: "Ми можемо ще довго чортихатися, плюватися та зневажати політиків і політику, але людство не придумало інших інструментів - суб'єктами політичного життя є партії, а не оптимісти, групки реформаторів і цивільні платформи.

Півтора роки тому, на перших позачергових виборах нам не залишили вибору: коротка кампанія, відсутність ресурсів, досвіду і відповідного законодавства не дозволили інституціоналізувати сили Майдану і взяти повноцінну участь у політичній боротьбі.

Нам потрібно було пройти цей етап, щоб отримати свій досвід. Сьогодні ми вирішили об'єднати наші зусилля".

Також читайте: Нацагентство із запобігання корупції затвердило форму звітності фінансування партій

"Нова політична сила буде створена на основі партії "ДемАльянс". 9 липня 2016 року відбудеться з'їзд оновленої партії, на якому будуть затверджені новий статут і програмні документи партії. Там же будуть узгоджені всі питання щодо ребрендингу.

Дата публічної презентації ідеології та програмних цілей буде оголошена за результатами з'їзду. Наразі рамковим документом є раніше опублікований Маніфест групи "Реформи мають буті справжнімі". З усіх питань співпраці та участі в створенні спільних документів і роботи в команді в цілому звертайтеся до найближчого осередку партії", - зазначив він.

Читайте: Усі все знають про "чорну касу" регіоналів, але добровільно свідчити в НАБУ пішов тільки я, - Чорновіл

Нардеп додав: "Окремо хотілося б чесно і відкрито сказати, про наших однодумців, які об'єдналися в інші команди. Так, у нас є розбіжності, але вони стосуються швидше підходів, а не цілей. Безумовно, такий поділ зусиль неправильний і неефективний. Мені здається, наше покоління було свідком достатньої кількості розчарувань, щоб перервати нарешті це замкнене коло старою українською традицією взаємного знищення. Це хвороби дитинства. Тому ми були і залишаємося відкритими до будь-якого формату перемовин, співпраці та вироблення спільних підходів та правил для об'єднання".

"Шлях буде складним, але я вірю, немає, я знаю, що ми переможемо. І навіть раніше, ніж сподіваються наші прихильники, і набагато раніше, ніж побоюються наші вороги", - резюмував він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395360
VEhrdlVXNWtRM2N3VEc1U2JFNURPRXg1TDFGMk9VTjNNRmxFVW1kMFIxY3dXVGs0TUVwVVVYUmtRemd3VEVSUmRUbEhUVEJaTDFGMlpFZEM=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору