EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  11810  33

 МОЗ дозволило відвідувати пацієнтів, які перебувають у реанімації, цілодобово і в будь-який день тижня

Міністерство охорони здоров'я дозволило безперешкодне відвідування пацієнтів, які перебувають на лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це йдеться у відповідному наказі МОЗ від 15 червня 2016 року.

Наказом про затвердження порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ), який був оприлюднений 29 червня в "офіційному віснику України", передбачено, що заклади охорони здоров'я зобов'язані забезпечити пацієнтам, які перебувають на лікуванні у ВІТ, право на допуск до них відвідувачів 24 години на добу в будь-який день тижня.

Відповідно до порядку допуску, одному з відвідувачів дозволяється перебувати в ліжку пацієнта у ВІТ без тимчасових обмежень. При цьому в палаті ВІТ біля одного пацієнта одночасно можуть перебувати не більш як двоє відвідувачів. "У виняткових випадках за рішенням лікуючого або чергового лікаря у ВІТ може бути допущено більшу кількість відвідувачів", - сказано в документі.

Читайте також: МОЗ планує спростити процедуру направлення громадян на лікування за кордон

У наказі зазначено, що відвідувачі зобов'язані утримуватися від відвідування пацієнта, якщо в них спостерігаються прояви інфекційних захворювань або вони недавно мали контакт з носієм інфекційного захворювання, який може створити загрозу для здоров'я пацієнтів.

Відвідувачам категорично заборонено втручатися в роботу обладнання ВІТ, будь-яким іншим чином перешкоджати процесу лікування.

"У разі порушення відвідувачем вимог, встановлених цим порядком, допуск такої особи до пацієнта може бути обмежений за рішенням лікуючого або чергового лікаря до моменту усунення клієнтом порушень, які призвели до такого обмеження", - йдеться в документі.

Нагадаємо, нещодавно в Україні було створено державну установу "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395372
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCU1oyUkRMekJhWWxGMU9VZE5NRmxJVW1kMFEza3dURFU0TUZsRVVYUmtSMFV3VERkU1owNURPREJNYURnd1NucFNiSFJET1RCTVpsRjBUa01yTUZsRVVYWjBRM2xLT1VkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору