EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  25983  192

 Звинувачувати Росію в затягуванні "української кризи" неприпустимо. Це призведе до погіршення ситуації на європейському континенті, - Путін

Президент РФ Володимир Путін заявив, що звинувачувати Росію в затягуванні врегулювання збройного конфлікту в Україні неприпустимо.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив президент РФ Володимир Путін, виступаючи на нараді послів.

"Ми щиро бажаємо, щоб урегулювання української кризи було досягнуто якомога швидше", - сказав він.

За його словами, Росія готова й надалі співпрацювати в цьому питанні як зі США, так і з учасниками "нормандської четвірки" (РФ, ФРН, Франція, Україна).

Путін також повідомив, що Росія хоче бачити в Україні "доброго сусіда, передбачуваного, цивілізованого партнера, що живе в мирі насамперед із самими собою".

Читайте також: Росія блокує в Радбезі ООН рішення щодо всіх світових конфліктів, - посол України Єльченко

"Але для цього в Києві повинні нарешті прийти до розуміння неминучості прямого діалогу з Донбасом - з Донецьком і Луганськом, до необхідності виконання своїх зобов'язань за мінським комплексу заходів, причому в усій їх сукупності", - сказав президент РФ.

Путін у зв'язку з цим назвав "неприпустимим затягування української кризи та наполегливе бажання звинуватити в цьому будь-кого, насамперед Росію".

"Це призведе до погіршення і без того нездорової ситуації на європейському континенті", - резюмував глава держави.

Він зазначив, що два роки тому в Україні відбувся внутрішній конфлікт, ціна якого - людські жертви, руйнування господарських зв'язків і потік біженців, в тому числі в Росію.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n395460
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsSFJEQlpURkpzZEVNNVRIa3ZVWE5PUTNvd1dVUlJkR1JIUWpCYVlsSnFNM3BSZFhSREt6Qk1NMUpvVGtNM01GcGlVWFYwUjBObVRrTm5NRXczVW1ka1IxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору