EN|RU|UK
 Політика України
  1949  46
Матеріали за темою:

 У роботі антикорупційних судів повинні брати участь іноземці, - Сироїд

Судді антикорупційних судів будуть піддаватися великому психологічному тиску, і українські судді далеко не завжди зможуть з цим впоратися.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд заявила, виступаючи в четвер у Києві на круглому столі під назвою "Перспективи та практичні механізми впровадження в Україні спеціалізованих антикорупційних судів", який організований "реанімаційним пакетом реформ" і "Transparency International Ukraine".

"Антикорупційні суди обов'язково повинні мати міжнародний елемент, обов'язково повинні бути судді-іноземці ", - сказала вона

Сироїд зазначила, що її позиція не є даниною моді - запрошення іноземців, і в цьому випадку ситуація не тотожна тому, що відбувається у виконавчій владі, адже, за її словами, власниками політичної, юридичної системи в Україні і кінцевими бенефіціарами кожної справи, пов'язаної з високопоставленою корупцією, є українські олігархи та їхні інтереси.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Рішення у Верховній Раді повинні прийматися простою більшістю присутніх у залі, - Сироїд

Віце-спікер зазначила, що судді антикорупційних судів будуть піддаватися великому психологічному тиску, і країнські судді далеко не завжди зможуть з цим впоратися. Також вона вважає, що до іноземців, які беруть участь у роботі антикорупційних судів, буде більша довіра суспільства.

Сироїд підкреслила, що рішення, ухвалене ім'ям України, природно має приймати український суддя, але іноземці, на її думку, можуть брати участь у роботі антикорупційних судів, наприклад, як присяжні, і в такий спосіб впливати на ухвалення рішень.

Нагадаємо, раніше директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що українське законодавство не готове до створення антикорупційного суду.

Також читайте: Запобіжний захід головному санлікарю України Протасу можуть обрати вже завтра, - Ситник

Источник: https://ua.censor.net.ua/n395490
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJnd1RHcFNaMDVES3pCYVpsRjBRemgyTUV4eVVYWjBSMEV3V1ZCUmRqbEhSekJhWWxKcU0zcFNaMlJIUkRCTVVqZ3dTak5SYTA1RFVqQkxUVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору