EN|RU|UK
 Політика України
  66360  65

 У Саакашвілі розповіли про справжню війну в Одесі

Одна з довірених осіб одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі, начальник відділу транспорту і морегосподарського комплексу Одеської ОДА Георгій Зубко розповів, як їхній команді доводиться буквально воювати з екс-регіоналами.

Про це пише міжнародне видання World politics review у статті про реформи в Одеській області.

Іноземні журналісти високо оцінили роботу команди екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі і водночас вказали на цілий ряд проблем, що виникли у реформаторів.

"Коли Саакашвілі призначили губернатором регіону, він зібрав команду, щоб на своєму прикладі показати, як повинні працювати реформи в постреволюційній Україні. Але чиновники в Одесі не зацікавлені в швидких змінах. Нас погано тут сприймають. Ми чужі. З нами не поторгуєшся", - цитує видання одного з довірених осіб Саакашвілі, начальника відділу транспорту і морегосподарського комплексу Одеської ОДА Георгія Зубка.

World politics review зазначає, що минуло понад два роки після повалення корумпованого режиму, а Україна досі не може позбутися своїх старих звичок. З реформ, які провів Саакашвілі, журналісти відзначають перетворення на митниці, ремонт траси міжнародного значення Одеса-Рені, відкриття центру адміністративних послуг та боротьба з місцевою бюрократією. Водночас журналісти зазначають, що реформаторам доводитися витрачати надто багато часу та сил на боротьбу з корумпованими чиновниками.

"Саакашвілі та його прихильники вважають, що наразі всі зусилля щодо проведенню реформ в Одесі зірвані відсутністю політичної волі. Нещодавно він зажадав звільнити главу податкової служби через блокування митної реформи. Самі реформатори кажуть, що в Одесі їх зустрів потужний опір в особі впливового мера міста Геннадія Труханова. Це ім'я давно заплямоване звинуваченнями в злочинності і зв'язком з Партією Регіонів", - пише видання.

Незважаючи на те, що Геннадій Труханов має скандальну і навіть злочинну репутацію і недавно був залучений до "Панамського" офшорного скандалу і скандалу з подвійним громадянством, цій людині вдається утримувати владу в Одесі. World politics review констатує, що своїми публічними атаками на корумпованого мера міста, Саакашвілі та вся його команда отримали серйозного ворога. У свою чергу Труханов використовує місцеву пресу для постійних звинувачень Саакашвілі в дестабілізації політичної ситуації.

За словами колишнього заступника Саакашвілі Олександра Боровика, юриста, що вчився на Заході, мер Одеси намагається нав'язати місцевим жителям думку, що Саакашвілі та його команда, це не більше, ніж політичні туристи. Видання констатує, що через масову пропаганду подібна думка вкорінюється в мисленні одеситів і остання перемога Геннадія Труханова на виборах стала тому підтвердженням. Крім того, World politics review цитує слова Георгія Зубка щодо цього: "Велика частина місцевої преси багато в чому залежить від політично пов'язаної локальної еліти. Ми працюємо в обласній адміністрації, як на війні"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395516
TUZsSVVYTk9RM2N3VEhKUmMwNUhTVEJNVEZKc2RFTTNNRnBaWjB4VFJGRnpPVU1yTUV4MlVYWjBRM2t3VEVGbk1FdzNVWFJPUXpFd1dVaFNhazVETmpCTU4xSnNlVVJSZG5SRE1EQk1RWFpNT1VOb01FeEVVWE5PUXpZd1RFUlNhVTVEZVRCYVlsRjFPVWRYU1U1RFl6QmFZbEpvWkVNeE1GcGlVWFY1T0hZd1NqZFJkRTVETVRCWlNGRnpRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору