EN|RU|UK
 Політика України
  3955  113

 "Очікую, що в десятирічній перспективі Україна не буде купувати газ ні в Росії, ні в Європі", - Яценюк. ВIДЕО

"Очікую, що в десятирічній перспективі Україна буде повністю енергетично незалежною. І ми не купимо жодного кубометра природного газу - ні в Росії, ні в Європі", - підкреслив лідер партії "Народний фронт" під час виступу в Атлантичній Раді у ході візиту в США.

Він зазначив, що реформа енергетичного сектору - одна з найважливіших реформ, розпочатих в Україні, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

Завантаження відео...

Також читайте: Яценюк у Вашингтоні: "Мета "Народного фронту"- побудувати фундамент для сильної країни"


Арсеній Яценюк підкреслив, що була повністю змінена система державного управління в НАК "Нафтогаз України" та істотно зменшено дефіцит "Нафтогазу": "Ми усунули всіх посередників - вампірів, які сиділи в "Нафтогазі".

За результатами відкритих торгів Україна підписала ряд прямих угод про постачання газу з компаніями, які базуються в ЄС.

Лідер "Народного фронту" також зазначив, що минулого року споживання газу було скорочено на 20%.

Арсеній Яценюк нагадав, що в Україні були введені ринкові тарифи ЖКГ. Паралельно з цим була введена широка система субсидій для громадян, які потребують допомоги: "7000000 українських домогосподарств отримали прямі субсидії від держави. Якщо вони платять більш як 10% свого доходу за послуги ЖГК, держава покриває залишок".

"Це був шлях, як пережити минулу зиму", - додав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що минулого року підписав з міністром торгівлі США Пенні Прітцкер дорожню карту співпраці України і ЄС, за якою Уряд України в чотири рази знизив роялті в газовому секторі, щоб залучити інвесторів і збільшити власний видобуток газу.

Лідер "Народного фронту" також підкреслив, що Україна подала позов до Стокгольмського арбітражу проти російського "Газпрому" про відшкодування збитків, пов'язаних із несправедливими газовими контрактами: "Очікуємо, що до кінця року суд винесе остаточний вердикт".
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору