EN|RU|UK
 За кордоном
  10809  84
Матеріали за темою:

 Продовження санкцій проти Росії - недалекоглядна політика Брюсселя, - МЗС РФ

У МЗС РФ назвали продовження Євросоюзом економічних санкцій проти Росії наслідком недалекоглядної політики Брюсселя.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні МЗС Росії.

"Чергове продовження Євросоюзом нелегітимних із точки зору міжнародного права антиросійських секторальних економічних санкцій до 31 січня 2017 р. сприймаємо як продовження недалекоглядної політики Брюсселя", - наголошується в повідомленні відомства.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Американський дипломат у Москві вдарив першим і був співробітником ЦРУ, - МЗС РФ

У МЗС Росії вважають "абсурдною ув'язку зазначених дискримінаційних заходів щодо Росії, яка не є стороною внутрішньоукраїнського конфлікту, з виконанням нею Мінських угод, особливо в нинішніх умовах, коли ми бачимо неготовність Києва виконувати взяті на себе зобов'язання".

Російські дипломати висловили надію на те, що в Брюсселі візьме гору здоровий глузд і ЄС відмовиться від логіки протистояння і стримування. На думку росіян, тоді сторони зможуть надати якісно інший рівень двосторонній співпраці.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Продовження санкцій ЄС проти Кремля має стати стимулом для виконання Москвою Мінських угод, - Порошенко

У 2014 році Євросоюз, США та інші країни ввели санкції щодо РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені перемовини про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введено заборону на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб із РФ і заморожено їхні активи, введено обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Усього до санкційного списку потрапила 151 людина і 37 юридичних осіб. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних та оборонних структур.

У серпні 2014 року Росія ввела пакет заходів у відповідь на санкції Євросоюзу, США, Австралії, Канади та Норвегії. Так звані "контрсанкціі" представляли собою заборону терміном на один рік на імпорт до РФ із цих країн фруктів, овочів, молочної та м'ясної продукції.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395663
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UjBJd1RFUlJkbVJETmpCWllsSnNkRWRZWms1RFl6QktabEZ2VTBSUmIwNURhdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору