EN|RU|UK
 Політика України
  9002  20

 Начальник Генштабу ЗСУ обговорив із командувачем ССО США в Європі створення сил спецоперацій. ФОТО

Обговоренню питань щодо процесу створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України була присвячена протокольна зустріч начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з командувачем Сил спеціальних операцій США в Європі генерал-майором Марком Шварцем.

Військові чиновники докладно зупинилися на особливостях процесу відбору і підготовки особового складу і оснащення підрозділів ССО для виконання завдань за призначенням, а також на деталях процесу розвитку ССО, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Читайте на "Цензор.НЕТ": США вводять нові санкції проти російських компаній

"Україна має чималий досвід застосування Сил спеціальних операцій. Із 2014 року і по сьогодні наші підрозділи, які зараз увійшли до складу Сил спеціальних операцій, виконують завдання у бойових умовах", - підкреслив Муженко.

Окрім того, начальник Генерального штабу Збройних Сил України повідомив, що добігає кінця процес створення центру підготовки Сил спеціальних операцій в одній із областей. Його відкриття заплановано вже за кілька місяців.

Також читайте: Незважаючи на російську пропаганду і динаміку подій у світі Україну вдалося утримати у фокусі уваги зовнішньої політики США, - Чалий

"Хоча фахівці для Сил спеціальних операцій нам потрібні "на вчора", ми розуміємо важливість якісного підходу до процесу їхньої підготовки. Тож пріоритет надаємо виваженості", - зауважив Муженко.

Щодо особливостей кадрової політики у Силах спеціальних операцій генерал армії України Віктор Муженко наголосив, що процес добору та підготовки особового складу тут дуже жорсткий. Як показав досвід підготовки першого випуску інструкторів, цьому потрібно приділяти максимум уваги. Тож під час другого набору путівку на навчання отримав лише кожний п'ятнадцятий із усіх охочих. А це були досвідчені військовослужбовці елітних підрозділів - десантники, спецпризначенці.

Генерал-майор Марк Шварц підкреслив, що в НАТО підтримують упевнені кроки України в цьому напрямку:"Ми бачимо, що в Україні є розуміння специфіки застосування Сил спеціальних операцій і стратегії їхнього будівництва та розвитку".

сша генштаб ссо спецоперации

сша генштаб ссо спецоперации

Водночас командувач Сил спеціальних операцій США в Європі висловив задоволення, що при створенні підрозділів ССО в Україні використовується найкращий досвід країн Альянсу, що в майбутньому полегшить не лише співпрацю, а й взаємосумісність.Источник: https://ua.censor.net.ua/p395689
VEhrdlVXNU9SMFF3VEdKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXBRVVhSa1F6a3dXV3BTWjNSRGR6Qk1SV2N3U21aUmIxaDZVVzlrUTJnd1NqVTRNRXRJVVhGT1ExRT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору