EN|RU|UK
 Політика України
  7874  80

 Порошенко підписав закони про реформування системи виконання судових рішень

Президент Петро Порошенко підписав Закони України "Про виконавче провадження" та "Про органи і осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента.

Закони передбачають впровадження змішаної системи виконання судових рішень шляхом модернізації служби державних виконавців та запровадження інституту приватних виконавців, який є новелою в українському законодавстві.

Закон "Про виконавче провадження" запроваджує автоматизацію процедур виконання рішень шляхом електронної реєстрації документів, повної фіксації процесуальних рішень та виконавчих дій в автоматизованій системі, оптимізує строки проведення виконавчих дій, детально регулює питання відповідальності боржника у виконавчому провадженні, та визначає перелік питань, що не можуть виконуватися приватними виконавцями.

Крім того, впроваджується інститут судового контролю за виконанням рішень, що забезпечить повноцінну реалізацію особи права на справедливий суд, оскільки виконання судового рішення є невід'ємним елементом права на судовий захист, передбаченого статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Також читайте: Під час розмов із Путіним Порошенко називав конкретні прізвища, з акцентом на хворих заручниках, - Ірина Геращенко

Источник: https://ua.censor.net.ua/n395770
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3V1VSU2JIUkhTVEJNV0ZGMlpFTTVNRms1T0RCWlNGSm5PVU13Wms1SFFUQk1XRkpvVGtNck1GbEVVWFpPUXpSbVRrTm1NRmxFVVhSa1F6TXdUR3BSZEU1RE1UQk1NMUpuWnowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору