EN|RU|UK
 Політика України
  22809  61

 "Один із керівників розгону Майдану" на співбесіді показав себе як непоганий фахівець". При переатестації співробітника МВС у Дніпрі виник конфлікт

Атестаційна комісія прийняла рішення не звільняти співробітника правоохоронних органів, який брав участь у розгоні Майдану в Дніпропетровську 2014-го.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook написав дніпропетровський блогер і журналіст В'ячеслав Поєздник.

За його словами до складу однієї з атестаційних комісій входять "4 менти, 1 поліцейський і 4 активісти". Комісія голосує щодо кандидатури співробітника правоохоронних органів на прізвисько Камиш (прізвище Очеретяний). Голоси розділилися наступним чином: "3 активісти ЗА звільнення, 1 коп ЗА звільнення, 4 менти голосують, щоб залишити". Крім цього, один громадський працівник проголосував проти - це помічниця нардепа Антона Геращенка Тетяна Зелькіна, яка, за словами Поєздника, приховала цю інформацію від комісії.


"Разом 5: 4 ЗА залишити "Камишу", - написав Поєздник, привівши список звинувачень на адресу Очеретяного:

"Чим же відзначився "Камиш"?

Один з керівників розгону Майдану під Дніпровською ОДА 26.01.2014 р.

Брав участь у фальсифікації виборів у ВР в 2014 р.

Кришує точки зі збору металобрухту.

У районі, де він начальник, понад 20 залів ігрових автоматів.

Використовуючи службове становище, прилаштував свою дружину в зави одного з мед.закладів".

Також читайте: Близько 100 екс-міліціонерів оскаржують у ВАСУ результати переатестації, - глава суду Нечитайло

Цензор.НЕТ зв'язався з Тетяною Зелькіною з проханням прокоментувати пост журналіста і ситуацію з Очеретяним. Ось що вона відповіла:

"Після цього поста я для себе спробувала з'ясувати, чим він міг бути викликаний, бо на самому засіданні комісії ніяких таких занадто агресивних дискусій у нас не було. Я можу помилятися, але я також запитувала у громадськості, і ось є думка, що окремим впливовим людям цей пан Очеретяний дуже сильно перейшов дорогу. І це, скажімо так, ініційована цими людьми антикампанія, щоб його прибрати. Це припущення, просто я для себе дізнавалася. Мені здається, це дуже схоже на правду, оскільки жоден член комісії, з тих, хто голосував "проти", не коментує ситуацію і не висловився проти мене. Вони чудово бачили, що у нас була звичайна жива дискусія, і ні у кого не було суперзацікавленості з будь-якого питання.

Що стосується конкретно цього поста (Поєздника. - Ред.), то можу сказати, що ці звинувачення частково озвучувалися членами комісії, частково ні. Щодо металобрухту - нічого не озвучувалося, тобто ця інформація якась нова. Щодо виборів - члени комісії погодилися, що це повний фейк, бо в цей період він був на іншій посаді в іншому районі.

Єдиний аргумент, який дійсно викликав багато дискусій - це його участь 26.01. 2014-го в подіях під ОДА (Дніпровською. - Ред.). Аргумент обговорювалося і знайшов своє підтвердження. Ця людина дійсно була там, і він цього не заперечував. З моєї точки зору, знаходження людини там - недостатній аргумент, щоб зараз, за два роки, його за це звільнити. З боку активістів цей аргумент був впливовим. Я свою думку не збираюся міняти.


Що стосується звинувачень, пов'язаних із гральними автоматами. Це теж обговорювалося, але по-перше - те, що це обговорювалося, не означає, що вони там є. І взагалі автомати - така штука, що, якщо є бажання за когось зачепитися, щоб когось звільнити, на території кожного району є автомати. Ось просто всіх співробітників міліції можна брати і звільняти.

Хочу зазначити, що за два дні у нас було тільки три дискусійних кандидатури, а щодо всіх інших були прийняті майже або повністю одноголосні рішення. Причому дискусійні з різних боків. І цей пан Очеретяний був одним з них. При цьому на співбесіді він показав себе як дійсно непоганий фахівець".

Читайте також: Близько 100 екс-міліціонерів оскаржують у ВАСУ результати переатестації, - глава суду Нечитайло

Источник: https://ua.censor.net.ua/n395772
TUV3dlVYUmtSMEV3VEZoUmMwNUhRekJNV0ZKblpFZERNRXhFVW1oMFIxY3dXVGhuTUV3elVYTk9SMGN3V21KUmRuUkRPVEJNUkZGMU9VZE5NRXd6VVhaMFIxaEpUa012TUV3M1VYVTVSMWN3V1dKU2JIUkhXRXg1T0haTU9VTm1NRXhZVW1kT1F6RXdURVJTWjNSRE1UQlpTRkpuZEVOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTlZNRXd6VW14MFF5OHdXVVJSZG5SREx6Qk1XRkpuZEVkQk1FdzNVWE4wUjBvd1RHcFJkbVJEZHc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору