EN|RU|UK
 Суспільство
  32564  301

 "У Європі 11-річка залишилася лише у трьох країнах - Росії, Білорусі та Україні", - Гриневич про шкільну освіту

12-річну шкільну освіту буде запроваджено у 2018 році.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич в інтерв'ю ЛІГА.net.

"У Європі 11-річка залишилася лише у трьох країнах - Росії, Білорусі та Україні. Це ті країни, які в 21 столітті продовжують застосовувати підхід передачі і відтворення знань. А цих знань так багато, що діти швидко втрачають інтерес", - сказала вона .

"12 років - це та тривалість навчання, яка дає дитині можливість, не втрачаючи здоров'я, у спокійному ритмі освоїти набір навичок і знань, потрібних у сучасному житті. Провідні освітні системи, спираючись на досвід, прийшли до висновку, що з 6 до 18 років, тобто до повноліття, людина повинна обов'язково навчатися", - зазначила чиновник.

Читайте також: З 1 вересня в початковій школі буде більш сучасна програма з англійської мови, - Гриневич

"Якщо говорити про етапи, то це буде 4-річна початкова школа, 5-річна середня школа, і останні 3 роки віддаються під профільну освіту", - пояснила міністр.

За її словами, початкову школу розділять на два цикли, відповідно до вікових особливостей дітей: 1-2 і 3-4 класи. "Від цього будуть відштовхуватися вчителі в методиках викладання і при оцінюванні дітей. Переважатиме словесне оцінювання, без оцінок. Нам дуже важливо зміцнити позитивну самооцінку наших дітей. Справа в тому, що коли ми їх так невиправдано перевантажуємо, діти починають сумніватися в собі. Дуже часто це закінчується психологічною травмою, яку вони тягнуть за собою все життя ", - сказала Гриневич.

Читайте також: Система ЗНО працює. Результати тестування захищені і сфальсифікувати їх не можна, - Гриневич
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395796
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhaMFIwSXdURXhTYkhSSFF6Qk1Ramd3V1dwUmRYUkRLekJNZGxGelNIcFJkRTVIVnpCWlRGRjFTSHBSYms1SFZ6Qk1NMUYyZEVkQ01FeE1VbXgwUjBNd1RHYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору