EN|RU|UK
 Політика України
  6276  71

 Українці за допомогою смартфону зможуть повідомляти Мінекології про виявлені звалища, - Семерак

Міністерство екології та природних ресурсів планує створити реєстр звалищ сміття в Україні.

Про це розповів міністр екології Остап Семерак в інтерв'ю Еспрессо.TV, передає Цензор.НЕТ.

На його думку, міністерство має активізувати свою роботу як на місцевому, так і на центральному рівні після львівської катастрофи.

"У межах відповідальності Міністерства екології та природних ресурсів я з'ясував, що немає реєстру сміттєзвалищ в Україні. Ніяких - ні легальних, ні нелегальних. Ні завантажених, ні недозавантажених. Ні проектів, нічого немає. Тому сьогодні ми в міністерстві проводимо роботу щодо ідентифікації усіх сміттєзвалищ", - заявив Семерак.

Читайте також: Полігони і звалища займають близько 5% площі України

Він підкреслив, що за кілька тижнів створять інтерактивну карту, де кожен громадянин України зможе сфотографувати будь-яке сміттєзвалище, зареєструватися на інтерактивній карті через мобільний телефон, і ця інформація моментально потраплятиме на портал Мінекології.

"Ми бачитимемо, де зафіксовано сміттєзвалища, матимемо можливість співставити цю інформацію з кадастровою картою, з'ясувати, хто є користувачем цієї земельної ділянки, і працювати з ним, щоб він прибрав це сміття. Є законні підстави вимагати від власника чи користувача землі, щоб він навів порядок", - додав міністр.

Читайте також: Місцеві органи влади будуть разом із Госеконспекцією інвентаризувати звалища, - Семерак
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395827
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRmxJVVhaT1IxY3dXVXhTWjNSSFVHWk9SMEV3VEZoU2JFNUhRakJaVEZKblNIcFJkRGxEZVRCTVJGRjFPVU0wTUZsdVVYUlllbEYwWkVNMk1FdzNVWFU1UXlzd1RGQlNiSFJIVUdaT1EyTXdXbUpSZG1SRE1UQk1jbEYyZEVNM01FdzNVWE01UjFjd1dtTTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору