EN|RU|UK
 Політика України, Технології
  132418  528

 Російський провайдер МТС в Україні заблокував доступ до сайту censor.net.ua

У редакцію Цензор.НЕТ звернулися постійні читачі сайту, котрі користуються послугами провайдера CNM для підключення до інтернету.

Користувачі повідомили, що провайдер CNM блокує їм доступ до перегляду censor.net.ua на підставі вимог законодавства Російської Федерації.

У момент блокування нашого сайту у користувачів відбувається переадресація на сторінку російської компанії МТС, яка повідомляє читачеві, що запитуваний ними у Києві сайт заблоковано для перегляду на підставі вимог правоохоронних органів Росії.

мтс

мтс

Користувачі, які побачили такі повідомлення про заборону доступу перебувають у Києві, провайдер CNM працює і надає послуги в Києві, але контролює передачу даних російська компанія МТС, розташована в Москві.

Редакція Цензор.НЕТ звернулася в службу підтримки CNM із проханням роз'яснити ситуацію, там відповіли, що це блокування здійснює вищий провайдер, а вони вживають заходів для зняття цього блокування, оскільки вже зареєстровано неодноразові звернення від користувачів.

Аналогічна ситуація у читачів із Краматорська, які користуються послугами українського оператора Воля. МТС Росії блокує перегляд censor.net.ua на території України в Краматорську.воля
З огляду на це. Цензор.НЕТ вважає за необхідне звернутися до Служби безпеки України із запитом про проведення розслідування, яким чином комунікації, розташовані в Україні, стали повністю підконтрольні сусідній державі-агресору, з якою Україна воює.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395867
VEhrNGRrdzVRMk13UzB4UmIxaDZVWEIwUXpFd1RETlJkRGxES3pCWlFYVXdTak5SYkdSRGFRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору