EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  12365  6

 Помічник депутата Держдуми РФ Федорова фінансує інформресурси терористів на Донбасі, - InformNapalm. ФОТОрепортаж

Помічник депутата Держдуми РФ Євгена Федорова Андрій Коваленко завідує фінансами співробітників інформаційного ресурсу російських бойовиків на Донбасі, а також дає завдання для публікацій на сайті.

Про це йдеться в матеріалі міжнародної команди волонтерів InformNapalm, передає Цензор.НЕТ.

28 червня українські патріоти з кіберальянсу FalconsFlame, Trinity, Рух8 і КіберХунта провели успішну операцію #opDay28 - зламали низку російських пропагандистських інформаційних ресурсів. Унаслідок зламу 17 "інформаційних" ресурсів отримали ін'єкцію сироватки правди від наших хакерів. Одночасно з ресурсами зламали й поштові скриньки, акаунти соціальних мереж і хмарні сховища людей, причетних до роботи цих сайтів: редакторів, системних адміністраторів, журналістів, а також кураторів та фінансистів із РФ. Всі дані, отримані внаслідок зламу, передали волонтерам-розвідникам InformNapalm для аналізу та інформування громадськості. Сьогодні ми хочемо приділити увагу зламаному листуванню директора пропагандистського ресурсу МІА "Новороссия" Ольхіна Артема Борисовича в соціальній мережі "ВКонтакті" (архів профілю)", - сказано у публікації.

депутат пропаганда рф федоров

Трохи про Ольхіна: дата народження: 16.12.1981; ДРФО: 2993512172; місце роботи: Донецький приватний ліцей. Головний редактор журналу "Нова Земля" і голова уряду Донецька в Ізборському Клубі. Часто відвідує Ростов і Москву, де отримує фінансування для проекту МІА "Новороссия". Не соромиться возити із Росії військове спорядження та обмундирування для проросійських бойовиків. Наприклад, у його листуванні з Романом Котом йдеться про замовлення армійського шолома 6Б7-1М для загальновійськового комплекту "Ратник" із Москви.

депутат пропаганда рф федоров

У Москві Ольхін періодично зустрічається з Коваленком Андрієм Олексійовичем (архів профілю) - помічником депутата Державної думи РФ Федорова Євгенія Олексійовича й за сумісництвом головою націоналістичної партії "Національний курс", мета якої "відновлення суверенітету, втраченого у 1991 році". Нагадуємо, що ця партія є політичною платформою для так званого національного визвольного руху (рос. - НОД).

депутат пропаганда рф федоров

Саме Коваленко завідує фінансами співробітників МІА "Новороссия", а також дає завдання для публікацій на сайті.

депутат пропаганда рф федоров

Гроші він переказує на банківську картку Дмитрієвського Олександра Володимировича (архів профілю), з картки гроші переказують безпосередньо співробітникам агентства.

депутат пропаганда рф федоров

Читайте також: Соліст Rammstein: "Я став жертвою путінської пропаганди. Це повна маячня"

депутат пропаганда рф федоров

Прикметно, що Ольхін шукає замовників для свого ресурсу, скаржиться на кризу в Росії, брак коштів у потенційних замовників і розповідає про відмову від суміжних проектів з початку 2016 року.

депутат пропаганда рф федоров

Дивіться також: Російські учні поклоняються Путіну в шкільному спектаклі: "Ми забрали Крим і заберемо Аляску". ВІДЕО

депутат пропаганда рф федоров

Є всі підстави припускати, що Коваленко - лише фінансовий посередник і координатор роботи проекту МІА "Новороссия". Головний замовник антиукраїнської пропаганди - його шеф Федоров Євгеній Олексійович:

депутат пропаганда рф федоров

Федоров Є. О. - депутат Державної думи РФ, член Комітету ДД з бюджету та податків, який із 2011 року курує Національний Визвольний Рух Росії (рос. - НОД). Останнім часом виступає за надання надзвичайних повноважень президенту РФ, а саме:

  • встановлення обмежень на здійснення деяких видів фінансово-економічної діяльності, включно з переміщенням товарів, послуг і фінансових засобів;
  • повне чи часткове тимчасове зупинення повноважень органів виконавчої влади суб'єкта (суб'єктів) Російської Федерації та органів місцевого самоуправління, а також тимчасове зупинення дії правових актів;
  • обмеження свободи друку й інших засобів масової інформації, встановлення особливого порядку акредитації журналістів;
  • посилення охорони громадського порядку, об'єктів, які підлягають державній охороні, й об'єктів, які забезпечують життєдіяльність населення та функціонування транспорту;
  • встановлення обмежень на свободу пересування, введення режиму в'їзду, виїзду, перебування, а також обмеження руху транспортних засобів і проведення огляду транспортних засобів на території, на якій діють надзвичайні заходи та тимчасові обмеження;
  • проект Федерального конституційного закону передбачає також право Президента Російської Федерації встановлювати строки дії надзвичайних заходів та тимчасових обмежень, потрібних для усунення загроз, що виникли.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Слідком і МВС РФ активно співпрацюють із "ДНР" у рамках офіційної лінії. Фіксується відправка запитів на бійців АТО, - Тимчук


"Для нас роль Російської Федерації у війні на Донбасі давно вже очевидна, але оскільки зрушень у міжнародній політиці щодо цієї держави-агресора, чия політика ґрунтується на брехні, загарбницьких діях щодо своїх сусідів та знищенні їхніх мирних жителів, не видно або недостатньо, ми й далі публікуємо нові й нові факти, які доводять не тільки пряму участь Росії у війнах, які вона розв'язала на території сусідніх держав, але і пряму участь представників державної влади Російської Федерації в цій агресії. Давно час зрозуміти, що на Донбасі воюють не просто "добровольці", нацисти й садисти всіх мастей, які злетілися на окуповані території України з усіх куточків Росії, та регулярні солдати російської армії, яких ми вже понад два роки реєструємо на окупованих територіях, але передусім сам Кремль, який є прямим організатором, спонсором та палієм безупинного терору на сході України", - резюмують автори розслідування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p395905
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsREx6QlpSRkYyZEVNdk1FeEVVWE01UTNjd1RETlJkRTVEZDJaT1EzZ3dXVVJSZEdSSFJqQk1NMUpxTTNwUmJFNURNVEJaUkZGMGRFTXdNRmxRVVhaT1EzZG1Ua05uTUV3M1VtZGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору