EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  11666  84

 Україна невідкладно запровадить заходи у відповідь на посилення торгової війни Росією, - Кабмін

Україна негайно введе заходи у відповідь на обмеження РФ транзиту українських товарів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Учора, 03.07.2016 року, зроблено черговий крок, спрямований на посилення торговельної війни, з боку Російської Федерації.
На додаток до продовження 29.06.2016 року дії "продуктового ембарго" на імпорт до РФ товарів походженням зокрема і з України до 31 грудня 2017 року оприлюднено Указ Президента РФ про подальше обмеження транзиту товарів з території України через територію РФ", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що цим указом запроваджено додаткові обмеження щодо транзиту територією РФ товарів з України, зокрема:

(1) Чинні обмеження транзиту щодо транзиту товарів у Республіку Казахастан поширюються і на транзит до Киргизької Республіки.

(2) Введено повну заборону транзиту товарів, щодо яких діє запроваджене РФ "ембарго", а також товарів, на які в РФ застосовують ставки ввізних мит, відмінні від 0.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": РФ обмежила транзит українських товарів до Казахстану і Киргизії

"Запровадження РФ цих обмежень очікувано призведе до штучного погіршення умов торгівлі із третіми країнами, зокрема Центральної Азії, що означатиме скорочення обсягів українського експорту.

Це політично вмотивований акт Російської Федерації, який є ще одним виявом агресії РФ щодо України.

Ці обмеження є черговим грубим порушенням міжнародних зобов'язань РФ, зокрема, взятих у рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18.10.2011 р.", - зазначено у повідомленні.

Також повідомляють, що уряд вживав і вживатиме всіх можливих заходів для захисту національних інтересів України та протидії будь-яким виявам агресії з боку РФ: "Нами підготовані адекватні заходи у відповідь, які введуть у дію невідкладно".

"Для постійного моніторингу ситуації щодо експорту в РФ і транзиту її територією, а також надання інформації українському бізнесу працюють оперативний штаб і гарячі лінії Мінекономрозвитку та Мінінфраструктури.

Водночас український Уряд ставить питання про порушення РФ норм міжнародного права у Світовій організації торгівлі та інших міжнародних організаціях, а також з нашими міжнародними партнерами.

Ми вимагаємо від РФ негайно скасувати запроваджені обмежувальні заходи щодо українського експорту в інші країни", - резюмували у відомстві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n395909
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsSFF6QlpSRkZ6VGtNNU1FeG1VWFZPUjBObVRrTXhNRXg2VVhOa1EzY3dXVVJSY3psREsyWk9RMkV3VEVSUmMyUkRPREJhWWxGMlVUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору