EN|RU|UK
 Політика України
  3750  6

 КВУ заявляє про спроби масових фальсифікацій виборів на Луганщині

Демократичний і відкритий характер виборчого процесу на Луганщині опинився під загрозою, - вважають у КВУ.

Як повідомляє РБК-Україна, за словами генерального директора Комітету виборців України Олексія Кошеля, у 114 виборчому окрузі відбувається спроба масової фальсифікації результатів виборів, а саме виключення зі складу дільничних комісій представників низки політичних партій.

"ОВК 114 округу після подань одних і тих самих кандидатур на членів ДВК та спостерігачів від одного з кандидатів вирішила скасувати реєстрації членів ДВК від кількох політсил", - повідомив генеральний директор КВУ.

На думку Олексія Кошеля, така ситуація ставить під загрозу проведення демократичних виборів на Луганщині та може вплинути на результат волевиявлення виборців.

"За інформацією наших спостерігачів, персональні дані членів ДВК використали для подання кандидатур зокрема і на офіційних спостерігачів. Як наслідок, окружком №114 спочатку зареєстрував офіційних спостерігачів від одного з кандидатів, а потім скасував реєстрацію членів ДВК, яких зареєстровали спостерігачами", - заявив Кошель.

На думку генерального директора Комітету виборців, у 114 окрузі готують підґрунтя для масової фальсифікації результатів виборів.

"Такі маніпуляції вказують на підготовку до викривлення результатів виборів. КВУ закликає учасників виборчого процесу дотримуватись норм виборчого законодавства, а правоохоронні органи дати належну оцінку діям фальсифікаторі", - підсумував Олексій Кошель.

Як відомо, раніше правозахисник Ігор Слєсарьов повідомив про фальсифікацію виборчих документів головою ОВК 114 округу, представником Опозиційного блоку Євгеном Байрамовим. За словами правозахисника, представниками Опозиційного блоку було підроблено близько 300 підписів, на підставі чого суб'єкти виборчого процесу позбулися своєї квоти у виборчій комісії.

док

док


Источник: https://ua.censor.net.ua/n396090
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmMyUkRLekJaUkZGMVNIcFJiWFJEVXpCTFRqZ3dTblpTWnpsRGVqQk1SRkYyWkVkS01FeHFVWFprUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору