EN|RU|UK
 Київські новини
  13768  63

 Столична поліція посилює охорону порядку в Києві з 5 до 15 липня

Поліція Києва посилює охорону порядку з 5 по 15 липня 2016 року в зв'язку із запланованими масовими заходами в місті.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі столичної поліції.

У повідомленні зазначається: "Майже 2,5 тисячі працівників структурних підрозділів київської поліції та Національної гвардії України будуть нести службу для забезпечення громадської безпеки та порядку в місті Києві під час заходів із масовою участю громадян, проведення яких заплановане на 5-15 липня цього року.

Посилені наряди поліції нестимуть службу не лише в місцях проведення заходів, а й на прилеглих до них територіях, станціях київського метрополітену, зупинках громадського транспорту.

Керівництво столичної поліції закликає громадян поводитися цивілізовано, толерантно ставитися один до одного, не порушувати громадського порядку і сприяти працівникам поліції у виконанні їхніх функцій щодо гарантування громадської безпеки та порядку.

Наголошуємо: в разі порушення вимог чинного законодавства винні особи будуть нести адміністративну чи кримінальну відповідальність. Правоохоронні органи в межах своєї компетенції будуть негайно реагувати на будь-які протиправні дії, незалежно від політичних уподобань і соціального статусу правопорушників".

Читайте також: Ніхто не казав, що всі, хто пройшов атестацію, стали кришталево чистими, - Крищенко про боротьбу з корупцією в поліції
Источник: https://ua.censor.net.ua/n396185
VEhrNGRrdzVRMlF3VEVSU2FIUkRMekJNTjFGMU9VZFhNRmxpVW14MFIxQm1Ua05oTUV4cVVtdzVRM2s9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору