EN|RU|UK
 Спорт
  2272  8

 Першим віце-президентом Федерації хокею став Кушнір

У столиці 5 липня відбувся виконком Федерації хокею України. Під час засідання федерації делегати визначилися з першим віце-президентом, призначивши на цю посаду Ігоря Кушніра.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації хокею України.

Сам новопризначений віце-президент Федерації хокею України відразу заявив, що у вітчизняного хокею високий потенціал, але щоб реалізувати його, необхідно провести велику роботу. "Потрібно визнати, що хокей в Україні перебуває в занедбаному стані, - зазначає Кушнір. - У нас є талановита молодь, яка через кілька років зможе вивести олімпійський вид спорту на новий рівень".

Крім того, Кушнір подякував колективу за своє призначення і заявив, що очікує плідної співпраці всіх членів федерації. "Мені випала можливість бути причетним до проведення етапу чемпіонату світу, який пройде в Києві вже наступного року. Це унікальний шанс для нашої країни розвинути дитячий спорт і зміцнити позиції вітчизняного хокею. Я дякую вам за таку довіру і щиро сподіваюся, що кожен, кому небайдужий цей мужній вид спорту, допоможе мені у втіленні цієї мети", - додав Кушнір.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n396293
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNURNekJNTTFGelRrZElNRXhZVVhaa1F6a3dXVGs0TUZsSVVYWTVReXN3V1VSU1oyNTZVbWhrUXlzd1RISlJkR1JETlE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору