EN|RU|UK
 Політика України
  1917  14

 Україна виконала всі умови, необхідні для надання безвізового режиму з ЄС. Закон про спецконфіскацію ніяк не вплине на це, - дипломат

Ухвалення закону про спецконфіскацію не є перешкодою для отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом, а всі спроби пов'язати цей закон із нібито позицією ЄС є спекуляціями.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ заявив український дипломат, голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук.

Дипломат висловив здивування тією обставиною, що практично будь-яке питання, яке стоїть на порядку денному українського парламенту, постійно намагаються пов'язати з безвізовим режимом.

"Якщо подивитися на план дій надання Україні безвізового режиму, ми не побачимо там навіть згадки про необхідність якогось спеціального порядку врегулювання конфіскації", - підкреслив він.

Також читайте: Завтра в комітеті Європарламенту обговорять скасування віз для громадян України

"Більше того, у самих країнах ЄС існують різні моделі врегулювання цього питання - ключовим є дотримання принципу верховенства права й ефективність боротьби з корупцією та зловживаннями", - пояснив голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень.

"Тому це питання слід вирішувати без прив'язки до безвізового режиму - він є важливим для України з точки зору саме боротьби з корупцією. А спроба "прив'язати" до нього надання або ненадання Україні безвізового режиму більше нагадує спробу перекласти з хворої голови на здорову", - заявив дипломат.

Він зазначив, що Україна виконала всі умови, необхідні для надання безвізового режиму з Євросоюзом, тому закон про спецконфіскацію ніяк не вплине на це.

Як відомо, у середу в деяких виданнях з'явилися замітки про те, що в разі ухвалення закону про спецконфіскацію Україна нібито не отримає безвізовий режим з ЄС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n396295
VEhrNGRrdzVRM2d3VEZoUmREbERlVEJhWWxGME9VTXJNRXhNVVhWT1F6VkpUa2RCTUV4WVVYUjBRelF3VEhnNE1FbFVVWE4wUjBFd1REZFNaMlJES3pCWk4xRjBkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору