EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  19622  36

 Кабмін затвердив перелік історичних назв, якими не можна називати компанії та підприємства

Кабінет міністрів України затвердив перелік повних і скорочених історичних державних найменувань, заборонених до використання в найменуваннях юридичних осіб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA.

У назвах юридичних осіб заборонено використовувати всі історичні назви України, а також організацій, які боролися за незалежність України в XX столітті.

До переліку увійшли назви державних утворень: "Київська Русь", "Руське королівство", "Галицько-Волинська Русь", "Велике Князівство Литовське", "Річ Посполита", "Гетьманщина", "Запорізька Січ", "Запорозька Січ", "Слобідська Україна", "Правобережна та Лівобережна Україна", "Українська Народна Республіка (УНР)", "Українська держава", "Західноукраїнська народна республіка (ЗУНР)", "Карпатська Україна".

Читайте також: До квітня 2016 року в Україні демонтовано 1018 пам'ятників Леніну, - В'ятрович

Крім того, в переліку містяться назви органів влади, організацій, структур та формувань, які боролися за незалежність України в XX столітті. Також заборонені історичні назви "Новоросія", "Малоросія" і "губернія".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n396340
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhDT0RCYVlsSm5aRWRETUV3M1VtZE9SMWN3V1RrNE1FcHlVWE5PUTNnd1RIcFNiSFJET1E9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору