EN|RU|UK
 Суспільство
  9633  1
Матеріали за темою:

 Фонд "Повернись живим" шукає професіоналів у команду

Благодійний фонд "Повернись живим" шукає професіоналів у свою команду.

Про це волонтер Віталій Дейнега пише на сторінці фонду в соціальній мережі "Фейсбук", - передає Цензор.НЕТ.

"У нашому проекті з'явиться новий лідер. Ми ще не знаємо хто він, якої статі й навіть чим займатиметься. Не бачу сенсу обмежувати політ фантазії рамками однієї вакансії. Ми схожі на хорошу футбольну команду, яка б'є чужий клас своїм чином. Сильний виконавець у нас потрібен на будь-якій позиції, аж до того, що позиція ця може виникнути під нього. Але цінність залишається у команді й її цілісності.

Також читайте: 32-річний боєць сил АТО внаслідок підриву на розтяжці отримав важкі поранення в Мар'їнці, - волонтери "Повернись живим"

Завдяки "Уклон-таксі" у нас з'явився запас у зарплатному бюджеті й ми можемо взяти людину на зарплату 6000-10000 грн на місяць після випробувального терміну.

вакансия

Фронт робіт якнайширший. У двох словах розповім про напрямки, де ми хочемо підсилитися:

1) Система підготовки нашої армії. У нас був успішний проект з підготовки саперів. Ми підготували понад 200 фахівців. Але мало хто знає, що наша програма лягла в основу нового курсу підготовки саперів ВДВ. На черзі піхота. Ми маємо доступ до інструкторів. З нами готові співпрацювати ССО й Альфа. Лишень би організувати процес. І становити чітку мету і терміни. Для цього потрібен менеджер, який займеться всім від рекрутингу інструкторів, до узгодження і впровадження їхніх програм. Цей напрямок здатен змінити хід війни, якщо ми зможемо навчати артилеристів та офіцерів. Але почнемо з вогневої, інженерів і снайперів. Якщо буде людина. Гроші вже є.

2) Психологія. На жаль, наш перший захід у цю сферу був не зовсім вдалим. На всю країну складно знайти навіть жменьку мотивованих і професійних психотерапевтів, готових їздити і працювати на війні. Завдання цього проекту - організувати психологічний супровід кількох підрозділів в АТО. Показати вимірні результати і з ними подаватися на грант. Розширитися і після масштабного успіху стати державною програмою, яку веде Міноборони, а ми лише допомагаємо. Цей проект кардинально знизить кількість проблем, які довго, дорого і часто неможливо вирішувати постфактум. А також: алкоголізацію, внутрішню групову агресію і кількість суїцидів (так-так, це в нашій армії теж є, особливо кровожерливим можу скинути навіть фотографії тих, хто "сам себе одвухсотив"). Цей проект зробить країну, в якій будуть жити ваші діти, безпечнішою, а армію згуртованою. Знову ж, гроші є - немає людини.

Також дивіться: Аеророзвідка "Сестер Перемоги" показала нове відео польоту над сектором М. ВIДЕО

3) Робота з юридичними особами та міжнародними фондами. Зараз усі наші великі спонсори прийшли до нас самі. Ми не дзвонили, не писали, не пропонували спільних акцій і програм. Ми досі не навчилися роботі з корпоративним сектором. А дарма, тут часто люди можуть і хочуть допомагати крупно. Але для цього з ними треба створити відносини і домовитися про механізми. Також у нас немає грантової історії, хоча грантодавці стоять чергою перед українськими фондами, але мало хто здатний навіть адекватно ці гранти попросити і за них відзвітувати. Людина, яка цим займеться зможе зібрати мільйони для нашої армії, врятувати сотні життів і зробити наш із вами внесок і голос ще вагомішим.

4) Нам потрібен помічник начальника логістики й фінансів. Зараз на цій посаді зашивається співзасновниця фонду Вікторія Стократюк, а її нинішня помічниця Аліна йде в декрет. Це не дуже романтична, але критично важлива для проекту робота. Сюди входить все:

a. Ведення звітності на нашому сайті (ми хочемо і робимо її ще прозорішою);
b. Облік усього переданого майна;
c. Логістика приладів: закупівля, гравіювання, доробка, передача на фронт, закриття актів, подальший аудит їхньої наявності та використання;
d. Ділове листування і закриття документів зі спонсорами - юридичними особами.

5) Письменники. Люди, котрі вміють сильно і з розумом писати. Готові робити для нас аналітику й оформлювати її в тексти. Люди, чиї дописи зберуть мільйони і врятують сотні життів. Вони потрібні завжди. Тут зарплати не буде. Буде дуже захоплива часткова зайнятість.

Подібних позицій у нас ще багато. Перед нами лежить неоране поле роботи. Ми не збираємося закриватися, іти в політику або займатися будь-якими іншими дурницями. Ми хочемо ні багато ні мало змінити хід цієї війни. І ми його змінюємо. Приєднуйтесь.

Якими ми бачимо кандидатів на ці посади?

З помічником у відділ фінансів і логістики все просто - це має бути поступлива, скрупульозна, відповідальна і приємна в спілкуванні людина, готова тягнути на собі облік матеріальних цінностей на 88 000 000 грн.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 32-річний боєць сил АТО внаслідок підриву на розтяжці отримав важкі поранення в Мар'їнці, - волонтери "Повернись живим"

За іншими позиціями виставляти вимоги складно, і я би сформулював їх так:

1) Якщо ви хочете допомогти армії і шукаєте. як це зробити найбільш ефективно;
2) Якщо ви готові і вмієте працювати в команді;
3) Якщо ви вже чогось досягли в житті / кар'єрі / бізнесі і є успішною людиною;

То вам сюди.

Навіть якщо ви не бачите себе на жодній із цих вакансій - не біда. Можуть з'явитися нові. Тому просто надішліть нам своє резюме на адресу cv@savelife.in.ua. Цілком можливо щось вийде", - зазначив Дейнега, додавши, що співбесіди відбудуться наступного вівторка.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n396427
TUV4TVVYWjBRemN3VERkUmRtUkhRekJNV0ZKblRrTTBTVTVETURCTWRsSnFlVVJSYzA1SFFUQk1lbEpzZEVkWVRIazRka3c1UXpBd1REZFJkamxES3pCTWVsRjJkRU42TUV4Q09EQk1URkYyZEVNM01FdzNVWFprUjBNd1RGaFNaMDVETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору