EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1545  6

 Альтернативи закупівлям ліків через міжнародні організації немає, - Розенко

Усі закупівлі ліків у 2016 році будуть здійснені міжнародними організаціями.

Про це сьогодні на круглому столі "Державні закупівлі лікарських засобів через міжнародні організації. Аналіз ефективності. Запуск нового тендерного циклу" заявив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Стратегічне рішення щодо передачі закупівель ліків від МОЗу міжнародним організаціям було абсолютно правильним. Саме тому вже сьогодні ми бачимо певний спротив і намагання цей процес повернути назад. Саме успішність цього процесу дуже занепокоїла певні кола", - сказав в ін.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Розмір мінімальної пенсії виросте в грудні на 10%, - Розенко

За словами Розенка, завдяки передачі закупівель міжнародним організаціям вдалося забезпечити чіткий зовнішній контроль за процесом закупівель, отримати реальну економію бюджетних коштів та реальну можливість закуповувати більш якісні ліки.

"У Міністерстві соціальної політики я проводив абсолютно чітку лінію - Міністерство має бути ідеологом і провайдером реформ, а не тендерним комітетом, і діяльність Міністерства до розподілу коштів і проведення тендерів не повинна зводитись. Це моя принципова позиція і зараз", - наголосив він.

Розенко також зауважив, що Уряд не має жодних планів щодо передачі цих функцій на будь-які інші рівні: чи то повернення в МОЗ, чи то передачі на обласний чи районний рівні. "Альтернативи міжнародним закупівлям ліків у 2016 році немає", - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Надмірно високі ціни на ліки утворилися через монополію на ринку, - Гройсман

Він наголосив на тому, що Уряд вимагає забезпечити рівні права для всіх учасників тендерних процедур. "Вимога одна - рівний доступ, рівні права, єдині для всіх правила гри, жодних преференцій, переваг чи штучних обмежень у процесі проведення тендерних процедур", - сказав Віце-прем'єр-міністр, висловивши сподівання, що закупівлі 2016 року пройдуть більш чітко і організовано.

  Источник: https://ua.censor.net.ua/n396504
  VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXhVVVhSa1IwRXdUR0pSZERsRGR6Qk1jbEpuT1VNdk1GcGlVWE4wUXpjd1dsbzRNRXgyVW14MFF6WXdUR2M5
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору