EN|RU|UK
 Суспільство
  6560  26

 Порошенко підписав зміни до закону про вищу освіту щодо Нацагентства з якості вищої освіти

Президент Петро Порошенко підписав зміни в закон "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти "(№ 1415-VIII).

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

Закон передбачає створення правових умов для забезпечення формування якісного складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що буде спроможний протистояти наявним у системі вищої освіти негативним явищам і здатний сформувати в Україні нові механізми і стандарти забезпечення якості вищої освіти.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна просувається вперед, але зроблено ще не все. Дуже важливо продовжувати реформи, - Керрі

Зазначається, що реалізація положень Закону дасть можливість сформувати склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з осіб, які мають бездоганну репутацію, високі особисті якості й професійні досягнення, та забезпечити початок його роботи.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.

Читайте також: Україна продовжує наполягати на створенні міжнародного механізму щодо деокупації Криму, - Порошенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n396545
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3VEV4UmRVNUhTakJNUVdjd1REZFNaMlJEZVRCYVlsSm5kRU4z
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору