EN|RU|UK
 Політика України
  12266  17

 Співробітники ХТЗ поскаржилися "айтішникам" Президента України

Збір підписів за електронну петицію про долю підприємства блокують технічно.

Керівництво бюро зв'язку АТ "Харківський тракторний завод" звернулося до технічних фахівців, які обслуговують Офіційне Інтернет-представництво Президента України. Йдеться про розподіл електронних петицій, в яких у представників легендарного підприємства відсутня технічна можливість проголосувати за документ під назвою "Не допустити знищення ХТЗ", - пишуть "Українські новини".

"Співробітники нашого підприємства кілька днів поспіль не можуть пройти реєстрацію на Вашому сайті - не приходить лист із посиланням на підтвердження реєстрації", - йдеться у зверненні бюро зв'язку АТ "Харківський тракторний завод". Експерти звертають увагу, що блокування стосується не локації розміщення користувачів, а самої петиції. "Використовували не тільки комп'ютери підприємства, а також домашні комп'ютери, вказували пошту як особиста, так і в домені підприємства. Результат той самий - листи на підтвердження реєстрації не приходять", - уточнюють представники ХТЗ.

Як повідомляли раніше, в кінці червня виконувач обов'язків генерального директора АТ "Харківський тракторний завод" В'ячеслав Шевченко розмістив електронну петицію у відповідному розділі Офіційного інтернет-представництва Президента України. Від імені трудового колективу він повідомив голові держави про те, що зусиллями силових структур та органів судової влади діяльність заводу зупинено уже понад 90 днів. Всупереч усім спробам ХТЗ і його інвесторів відновити діяльність, погасити заборгованість у заробітній платі та почати виплати кредиторам, окремі представники СБУ і Спеціалізованої державної податкової інспекції продовжують блокувати діяльність підприємства, не даючи можливості співробітникам працювати і годувати свої сім'ї. "Не допустіть знищення АТ "Харківський тракторний завод", - йдеться в електронній петиції.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n396589
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEwY3dTMGwwTUZwaVVYWmtRekF3V1ZCU1oyUkhRekJaUkZKc2RFZFFaazVETHpCTVdGSm5kRU0wTUZsaVVteDBSMUJtVGtOc01FeEVVbWRPUXpZd1dtSlJjM1JIUWpCWmVsRjFkRU0wTUV4clp6QlpURkpuVGtOM01FeHlVbWQwUXlzd1dVUlJkbVJETkRCTWEyY3dUR1pSYzA1RGVUQk1OMUYwUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору