EN|RU|UK
 Суспільство
  1653  7

 Колишній військовослужбовець Сильвестров судиться за невиплачену компенсацію: "У моєму випадку недоплата становить 4237 грн. Подумайте лише, яка це сума щодо всіх звільнених!"

Демобілізований військовослужбовець Євген Сильвестров зауважив, що з його грошового забезпечення під час звільнення відняли податок на доходи фізичних осіб (18%), який мають, відповідно до закону, компенсувати всім військовослужбовцям, але в підсумку цього не роблять.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав демобілізований військовослужбовець Євген Сильвестров, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в Київському окружному адміністративному суді я зареєстрував позовну заяву про визначення дій протиправними та стягнення компенсації суми податку з доходів фізичних осіб, утриманого з грошового забезпечення під час звільнення. Відповідач - 5БТГр, військова частина в якій я проходив службу. Хоча я розумію - справжній відповідач і винний у цих порушеннях набагато вище у військовій ієрархії. На рівні частин просто виконують накази", - розповів він.

Також читайте: Зростання реальної зарплати в Україні до кінця року буде не менш як 5%, - Розенко

"Раніше я писав про виявлення істотних недоплат грошового забезпечення під час звільнення. Розрахунки показують, що податок на доходи фізичних осіб (18%), який відповідно до законодавства компенсується військовослужбовцям, було утримано без компенсації. У моєму випадку недоплата становила 4237 грн. Подумайте лише, яка це сума щодо всіх звільнених! І це - тільки одне з неприпустимих порушень прав військовослужбовців на отримання ним грошового забезпечення, премій, надбавок і компенсацій. Вважаю не тільки питанням грошей, але і принципу вимагати відновлення законності. Не можна дозволити високопоставленим військовим функціонерам обкрадати солдатів, які пішли захищати свою країну. Якщо ми не будемо ставити перепони - вони не перестануть цього робити. Готовий ділитися досвідом і допомагати всім, хто буде відстоювати свої права", - пояснив Сильвестров.


  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору