EN|RU|UK
 Політика України
  12456  83

 Найєм вирішив скласти повноваження заступника голови фракції БПП

При цьому депутат залишається в складі фракції БПП у Раді, оскільки вихід із фракції автоматично означає позбавлення мандата.

Про це Найєм повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Кілька днів тому я прийняв важливе для себе рішення: написав заяву про вступ до політичної партії ДемАльянс ... ДемАльянс - це не випадковий і не технологічний вибір. У команді багато людей, яких я знаю і підтримував протягом останніх семи-восьми років. Разом зі мною в партію вступило безліч інших людей, яким я довіряю, і незабаром вони самі повідомлять про свій вибір. Незабаром партію чекають структурні і змістовні зміни, починаючи від статуту і програми партії і закінчуючи зовнішнім позиціонуванням. Всі ці рішення будуть прийматися відкрито, після широкого обговорення з усіма членами партії у всій країні. Цей процес ми запустимо сьогодні на з'їзді партії, який відбудеться об 11 годині в "Холі Чемпіонів" на НСК "Олімпійський", - підкреслює депутат.


При цьому він пояснює, чому вирішив скласти з себе повноваження заступника голови фракції БПП.

"У зв'язку з вступом партію я написав заяву про складання з себе повноважень заступника голови фракції БПП. Вважаю некоректним залишатися на цій посаді, перебуваючи в лавах іншої партії. Детально пояснювати ще раз, чому не виходжу з фракції, не стану. Ніякої практичної користі від цього немає - законодавство прописано таким чином, що самостійний вихід з фракції призведе до автоматичного позбавлення мандата і заміною наступним кандидатом за списком. Вважаю неправильним щодо виборців кидати справу на півдорозі. Я вірю і знаю, що у нас все вийде. У нас немає іншої опції", - додав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n396746
VEhrdlVXNWtRM2N3VEc1U2JFNURPRXg1TDFGcmRFTm5aazVEVlRCTVdGRjJUa04zTUV4MlVtcE9SMUF3VEROU1oxaDZVV3RrUXpjd1REZFJkV2xFVVc0NVF6RXdXVXhTWjA1RGQwbE9RMll3VERkU1owNURLekJaYWxGMFpFTTVNRXh5VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору