EN|RU|UK
 Політика України
  2753  37

 Україна пропонує НАТО створити Платформу з вивчення досвіду протидії гібридним загрозам, - Полторак

9 липня міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час саміту НАТО у Варшаві взяв участь у засіданні у форматі Платформи взаємосумісності. Під час заходу міністр оборони України заявив, що Україна високо цінує участь у Платформі взаємосумісності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Также читайте: НАТО предоставит Украине комплексный пакет помощи. Дадут столько, сколько сможем эффективно взять, - Климкин

"Ми вважаємо цей формат співробітництва дійсно корисним для нарощення оперативних спроможностей військ. Для України, яка вже понад два роки протистоїть гібридній агресії з боку Росії, це має життєво важливе значення для захисту національних інтересів", - наголосив глава оборонного відомства України.

Міністр оборони України також розповів про основні результати участі Збройних сил України у заходах Платформи за останні два роки. "По-перше, підвищено якість бойової підготовки за стандартами НАТО шляхом залучення військових інструкторів Альянсу. Особливо цінними були тренувальні заходи в інтересах Сил спеціальних операцій, військової медицини та протидії саморобним вибуховим пристроям. По-друге, українські підрозділи послідовно залучаються до міжнародних навчань на території України та за кордоном. Це - найкращий спосіб для досягнення їхньої взаємосумісності та готовності до дій у складі багатонаціональних формувань. Участь підрозділів ЗС України у Силах реагування НАТО - це внесок нашої держави у загальну справу євроатлантичної безпеки", - наголосив С.Полторак.

Читайте також: Посилення підтримки партнерів НАТО на сході Європи - один із пріоритетів Альянсу, - генсек НАТО

Під час діалогу окреслено перспективні позиції розвитку подальшої співпраці у таких напрямах, як співробітництво у сфері стратегічних авіаперевезень, взаємодія з Альянсом у проектах Розумної оборони, а також у питаннях оборонно-технічного співробітництва.

"Ми пропонуємо започаткувати Платформу з вивчення досвіду протидії гібридним загрозам та запрошуємо всіх союзників і партнерів приєднатися до неї", - запропонував Полторак.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n396781
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJUSGt2VW1ka1F5OHdXbUpSYzNSREx6QlpSRkZ6VGtkSE1GazVPREJLZWxKc2RFTTVNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1hRGd3U2pOUmEwNURhVEJLTkQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору