EN|RU|UK
 Економіка
  1592  5

 Глава "Митного контролю" звернулася в поліцію і прокуратуру через стеження

Голова громадської організації "Митний контроль" Інна Біленко подала заяву в поліцію і прокуратуру про переслідування її невідомими особами.

Про це повідомляють "Українські новини".

"У понеділок за мною почалося стеження. Переслідувачі їздили за мною всюди, поміняли 5 машин за кілька днів. Вчора я подала заяву до Деснянського райвідділу міліції. При цьому машина, яка мене переслідує, без боязні під'їхала прямо до дільниці", - розповіла Біленко.

Втім, за словами глави "Митного контролю", в поліції досі належним чином на її заяву не відреагували. Тому вона також подала заяву в прокуратуру з проханням відреагувати на бездіяльність роботи поліції і встановити, з якого приводу невідомі стежать за нею.

Біленко вважає, що причиною переслідувань є її громадська діяльність.

"Митний контроль" просуває реформи, які припинять корупційні схеми, що будувалися роками. Це і недосконалість української бази ризиків, маніпуляції з визначенням митної вартості, корупція на митних терміналах всередині країни. Звичайно, тим, хто має серйозні доходи від недосконалого митного законодавства України, невигідно міняти його, тому нашу організацію намагаються залякати", - додала глава "Митного контролю".


док

док


  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору