EN|RU|UK
 Політика України
  1881  37

 Зараз ми зосередилися на навчальній місії, але з огляду на розвиток ситуації шукатимемо кращих шляхів підтримки, - Трюдо про надання летальної зброї Україні

Канада шукатиме найкращі шляхи підтримки України.

Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, відповідаючи на питання про можливість надання Канадою зброї Україні, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Ми обговорювали багато речей сьогодні, зокрема умови співпраці у військовій сфері. Насамперед, ми думаємо про навчальну місію, яку зараз проводить Канада, адже ми надаємо значну підтримку українським військовослужбовцям для того, щоб вони були більш ефективними і змогли захищати від ворога, який нападає на українські території. Ми дуже раді брати у цьому участь і надавати підтримку українському народу. У майбутньому ми продовжуватимемо координацію і співпрацю з нашими міжнародними партнерами і союзниками різними шляхами. Ми хочемо і надалі підтримувати України, але зараз зосередилися на питаннях місії навчальної підготовки, яка дуже добре відбувається. В іншому ми будемо спостерігати за ситуацією і будемо оцінювати, як краще можемо підтримувати Україну, яким шляхом, і ми будемо робити це, підтримуючи дух співпраці і дружби, що довгий час існував між нашими країнами", - сказав Трюдо на спільному з Президентом України Петром Порошенко брифінгу у понеділок у Києві.

Також читайте: Порошенко попросив Трюдо продовжити роботу канадських військових інструкторів в Україні
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору