EN|RU|UK
 За кордоном
  46496  190
Матеріали за темою:

 "Найбільший актив Євросоюзу - Україна, громадяни якої готові вмирати за свою країну", - Сорос

Американський фінансист Джордж Сорос запропонував свій план порятунку ЄС від розвалу після референдуму у Великій Британії, учасники якого проголосували за вихід з Євросоюзу.

Сорос вважає, що ЄС у жодному разі не повинен карати британських виборців за результати референдуму.

Замість того, щоб сприймати Brexit як розлучення, Брюсселю слід використати надану можливість і "заново винайти" ЄС, - пише він у своїй колонці на сайті Project Syndicate, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.

Сорос вважає, що європейські політики мають вжити чотири виняткові заходи для порятунку ЄС.

Також читайте: Британія почне процедуру виходу з ЄС, коли призначать нового прем'єра країни, - Меркель

По-перше, слід чітко розмежувати членство в ЄС і в єврозоні. "Країни, яким пощастило не увійти в єврозону, не потрібно дискримінувати", - вважає інвестор.

По-друге, слід на повну потужність використовувати недоторкані кредитні ресурси ЄС, вважає інвестор.

По-третє, ЄС повинен наростити оборонний потенціал для захисту від зовнішніх ворогів, які можуть скористатися нинішньою слабкістю союзу, - зазначає Сорос.

"Найбільший актив Євросоюзу - Україна, громадяни якої готові вмирати за свою країну, - пише Сорос. - Захищаючи себе, вони також захищають ЄС - це рідкість у сьогочасній Європі". При цьому інвестор вважає, що США надають більше підтримки Україні, ніж ЄС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна запропонувала створити єдиний економічний простір для країн Східного партнерства ЄС

По-четверте, Євросоюзу слід переглянути свою програму врегулювання міграційної кризи, - вважає інвестор.

За словами Сороса, якщо ЄС досягне успіху в цих питання, він стане союзом, у якому люди захочуть залишитися.

Нагадаємо, раніше після британського референдуму про вихід з ЄС Сорос назвав розпад Євросоюзу практично неминучим. Він пояснював, що напруга у відносинах між членами ЄС "досягла переламного моменту" через біженців, а також боргів країн-позичальників перед країнами-кредиторами.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n397032
V1c1S2JHVkhiREJNZVM5UmIyUkRLekJaUkZGMmRFZENUSGs1UTJOdFZqUmhXRkk0TUVsVVVYTjBSMEV3VERkU1oyUkRLekJaTjFGME0zcFJhM1JETVRCTWRsRjFUa00yTUV4Qlp6QktTRkpuVGtNME1GbE1VWE5PUXprd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору