EN|RU|UK
 Політика України
  4499  30

 "Головне застереження - вразливість системи до корупції", - місія США розповіла Гройсману про результати оцінки митної служби в Україні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з Місією США з оцінки потреб щодо реформи митної служби за підсумками роботи місії в Україні.

Сторони обговорили рекомендації щодо реформи української митниці та план подальшої взаємодії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Урядовий портал".

Зустріч Прем'єр-міністра з делегацією Митно-прикордонної служби Сполучених Штатів Америки в понеділок стала другою з моменту початку роботи Місії з оцінки потреб в Україні 29 червня і відбулася в ознаменування закінчення її роботи.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": В Україну прибула місія США, щоб допомогти з реформою української митниці

Володимир Гройсман подякував членам Місії США з оцінки потреб за плідну роботу над розробкою рекомендацій для реформування української митниці.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд має достатньо політичної волі та рішучості щодо проведення реформи митної служби в Україні.

"Для мене дуже важлива ваша фахова думка професійна, незаангажована, - заявив Володимир Гройсман. - Ми хочемо змінити митну службу і зробити це якомога краще, тому ваш досвід для нас є надзвичайно важливим".

Голова Уряду закликав американських фахівців до якомога швидшого напрацювання рекомендацій щодо реформи митниці. "Для нас дуже важливі звіт, рекомендації, які ми отримаємо щодо вашої роботи. І ми би хотіли дуже швидко приступити до його виконання", - заявив він.

Володимир Гройсман висловив сподівання, що план коротко-, середньо-, довгострокових дій буде швидко укладено й Уряд зможе перейти до його упровадження.

Коментуючи результати роботи Місії в Україні, представники митної та прикордонної служб США висловили своє головне застереження - вразливість системи української митниці до корупції. Вони окреслили загальні зауваження щодо необхідних трансформацій, зокрема, організаційно-структурної перебудови, зміни системи роботи внутрішніх митниць, спрощення процедур, удосконалення інформаційно-технологічного забезпечення, підвищення кваліфікації персоналу, а також збільшення заробітних плат працівників митниці та фінансування митної служби.

Також читайте: За п'ять місяців було припинено діяльність 11 злочинних груп, які використовували схему "Піджаки", - Білан

Члени Місії з оцінки потреб зауважили, що ефективна робота митниці є необхідною умовою для досягнення економічного зростання у країні. За їхніми словами, реформа митної служби та її ефективна робота допоможе збільшити збір доходів до Державного бюджету та забезпечити безпеку державних кордонів.

Американські фахівці зазначили, що звіт з рекомендаціями за результатами роботи Місії з оцінки потреб буде сформовано протягом 30 днів. Після цього Уряд затвердить рекомендації як план щодо реформи української митниці, також будуть визначені механізми його впровадження, заявив Володимир Гройсман.

Він нагадав, що нещодавно в Україні була річниця створення Національної поліції. "Хотів би, щоби другим таким успішним проектом стала реформа української митниці, системи, яка була скомпрометована від моменту нашої незалежності", - заявив прем'єр-міністр.

Ці два проекти реалізуються в Україні за підтримки США, зауважив Володимир Гройсман та висловив подяку за неї Сполученим Штатам Америки.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n397051
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkUVprNUhRVEJNV0ZKb1RrTXJNRmxFVVhaT1F6Um1Ua000TUV4cVVtZDBRemt3VEdwU2FIUkhVR1pPUTFVd1MxUlJiMWg2VVc5a1EyOHdTa0U5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору